Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Poželite li upoznati.....

i još bi tražili uz vraćeni novac i odštetu za duševne boli [:smije]
2014 11 26
A Winksica našim domaćima. [:smije] treba nahraniti ovu vojsku. [:smije]
2014 11 26
Gea [:smije]
2014 11 26
Daklem curke ...vi ste se već opasno ufurale..a ja još nisam ni progledala....a baš bi htela biti bar djelomično budna kad vas sve upoznam [:hihot] A ima vas puno koje ste nam se uvukle pod kožu! Jedva čekam.... [:poljubac] Možeš ti Winx i one lopate prirediti, uopće nije frka...znam se ja kvalitetno nasloniti na njih [:hihot]
2014 11 26
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] cure.....kak volim kad ste mi tak vesele , vedre , čile i domišljate..... sam vi gruntajte , smišljajte i pišite a ja odoh jesti....nekak sam baš gladna..... Svima vama , mojim dragim pajdašicama diljem lijepe naše šaljem puno [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2014 11 26
Tema je super [:zaljubljen] ima puno vec cura s kojima bih se upoznala i popila coffee,s nekima sam se cak i dogovarala za prvu priliku dolaskom u odredjeni grad,mjesto,ali kad ste mi sve vecinom dalekooo [:place]
2014 11 26
I ja već imam dogovor sa pola Splita i okolice,neće me moji ni vidit kad se zaputim put juga [:hihot] [:hihot]
2014 11 26
Bogme, ja se uopće nisam koncentrirala na moj Siti i okolicu.....već se prelazilo stotine km da bi se palo u prijateljski krpičarski zagrljaj i naslonilo umornu glavicu na krpičarsku grud; već se dočekivalo krpičarsku čeljad iz dalekih daljina da bi se barem nakratko sestrinski družilo ( zašto nekima pada na pamet izraz 'dernekalo', samo one znaju).....a biti će toga još! Bitno je ne zalijetati se pozivajući me, jer ja ne odbijam.
2014 11 26
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] Da nisi moja davno izgubljena sestra!? [:sokiran]
2014 11 26
Jesam, jesam, sigurno [:kesi] !
2014 11 26
Ima puno dragih žena i cura koje bih voljela upoznati, najradije bih se samo zavalila u kakav kauč sa šalicom čaja i slušala ih kako melju međusobno [:hihot] [:sramezljiv]
2014 11 26
Lantaaarn, evo pijem baš čaj, ajde pridruži se [:smijesi]
2014 11 26
gito, gea, lazovice dvije [:smije] [:poljubac] ljubi vas brkata baba!
2014 11 26
Hajde i ti, što nas je više bolje veselje, malo ruma u čaj, i ojla-la [:hihot]
2014 11 26
a pogleč crnku......ona bi ruma....i veselje..... zaje....neka puca.... [:hihot] [:hihot]
2014 11 26
1 2 3 4 5 6 7