Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Preporuka za restoran-ZG?!

Ovih dana ću biti s dečkom u Zg, pa smo planirali negdje na večeru, pa me zanima koji restoran bi mi preporučili, tražimo nešto romantično za parove, a opet da nije preskupo, s time mislim da ne bude vise od cca 300kn za nas dvoje. Nalazit ćemo se kod Kvaternikovog trga, pa eto, s obzirom na lokaciju:) Slušam vaša mišljenja i preporuke [:zaljubljen]
2014 12 01
Mojih top 5 :) (s obzirom na financije i starosnu dob hihi čitaj 25+) 1. Bistro Šalša /na trešnjevci-meniji po 40 kn, odlična klopa . Minus-primaju samo cash, ali definitivno se isplati otići probati :) max 130 potrošila 2. Restoran Kvatrić( vjerujem da znaš gdje je i što je :)) max 200 kn potrošila 3.Perla lounge bar-radnička 80, odličan prostor,hrana,ambijent i ugođaj max 200 kn potrošila 4. Kiša (stara Vlaška) TOP!TOP!TOP! max 150 kn potrošila 5. Restoran Providenca (Maksimirska) ... Nadam se da sam pomogla :) [:poljubac]
2014 12 01
Mara14 super da sam ovo vidjela, spremam si temu [:smijesi] svaka info dobrodošla [:zaljubljen] Restoran sofra je isto dobar, bosanski specijaliteti [:smijesi]
2014 12 01
A neki dobar restoran blizu Nove Galerije u Zagrebackoj aveniji ?
2014 12 01
Canzona je meni super,predivno uređeno...romantično...nije skupo...hrana vrhunska...od Kvatrića 3 stanice
2014 12 01
hvala cure puno ste mi pomogle spremam si spisak hihiihih,sta god da odlucimo ne mozemo pogrijesiti :) [:poljubac]
2014 12 01
Malabobi88, Batak ti je tamo blizu, i ako voliš roštilj i takve stvari, isto odličan izbor :)
2014 12 01