Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prijava login

Želim znati dali i vama šteka login preko Fb,ja se uopće ne mogu logirati putem fb već danima,a znam da je pisano da je sve popravljeno!?
2014 12 01
cijeli vikend nisam mogla, danas normalno radi....preko vikenda sam išla preko mojekrpicehr.com [:smijesi]
2014 12 01
meni niti danas [:vrti]
2014 12 01
Meni uvijek šteka preko mob...
2016 03 14
I meni, katastrofa!
2017 03 29
Imala sam i ja prob od jučer. Jedna cura je na forumu napisala sljedeće "I ja sam se logirala preko fejsa,također od jučer ne mogu..ali možete napisati kod logiranja svoje korisničko ime od krpica i ako ne znate lozinku,kliknite zaboravili ste lozinku,na mail će Vam poslati lozinku i tada se možete tako logirati..meni je uspjelo" Učinila sam što je predložila i prijavila se 🙂 Admin je napisao na forumu da seriješava prob s facebookom ali ne znaju kad će biti riješeno.
2017 03 29
moja sestra isto nemože se logirati na svoju stranicu ni sa šifrom što dobije od moje krpice
2017 03 31
Na zalost meni od jucer uopce ne funkcionira log in. 😭
2017 10 29
Ne funkcionira od sinoc
2017 10 29
Pitanje??? Zašto vec dva dana uopste ne mogu otvoriti krpice svako malo nesto šteka s njima... Zna li netko u cemu je problem Hvala!!!!
2018 09 06
> flapperLust: > Želim znati dali i vama šteka login preko Fb,ja se uopće ne mogu logirati putem fb već danima,a znam da je pisano da je sve popravljeno!? Meni radi popuni broj mobitela ako nisi.. Sretno da su ti isti
2018 12 29
i meni danima steka i cim netipkam par minuta on blokira i moram se ponovo logirat ovo se nije godinama desavalo
2021 03 30