Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Moje krpice ili njuškalo?

Cure gdje vam bolje ide prodaja, ovdje ili na njuškalu? ja s njuškalom i nisam baš zadovoljna.. kakva su vaša iskustva? što je sa bazzarom? čini mi se ok, ali rijetko kad čujem da netko ide na tu stranicu.. [:sramezljiv]
2014 12 03
krpice i samo krpice ::)))))) zato jer možeš vidjet nečije komentare [:poljubac] [:poljubac]
2014 12 03
i meni je njuskalo postalo koma do prije godinu dana je bilo OK a sad je koma ima sve vise stranica . [:smije]
2014 12 03
samo krpice [:smijesi]
2014 12 03
ovdje... na njuškalu je bed šta nema povratnih...pa kad mi počnu sa sumnjičavošću brate ja popiz..., nisu svi varalice [:smijesi]
2014 12 03
haha ja sam sada navikla ovdje, pročitam povratne i mirna sam nekako, na njuškalu mi je sve postalo sumnjivo [:hihot]
2014 12 03
Više ni ne zalazim na Njuškalo, a ovdje provodim ponekad i previše vremena. [:hihot] [:hihot]
2014 12 03
meni je super njuškalo za stvari koje nisu krpice, a za krpice "krpice" [:kesi]
2014 12 03
Bolje ide ovdje nego na njuskalu,tamo mi samo bude puno upita i uzimanja br racuna bezveze valjda misle da cu slati prije uplate [:kesi] Usvakom slucaju krpice su najbolje [:zaljubljen] [:smije] Bazzar nista,fb prodaja solidno ide [:kesi]
2014 12 03
isto sto se tice prometa. sto se tice ostalog, prek njuskala samo osobne primopredaje radim jer tamo nisu navikli poslat lovu pa cekat robu (jer nema povratnih)
2014 12 03
Njuškalo, forum.hr i naravno Krpice [:zaljubljen] Zasad (nadam se da se neću ureći [:hihot]) sam imala super iskustva sa sva tri načina prodaje [:smijesi]
2014 12 03
njuskalo, krpice, fejs
2014 12 03
ja na njuskalu puno vise prodam
2014 12 03
Meni je Njuškalo ok, posebno za stvari koje nisu krpice. A s obzirom da nema povratnih primijetila sam da ce ljudi rade platiti 20kn vise i uzeti pouzećem... A krpice su krpice [:smijesi]
2014 12 03
Na kpricama mi puno bolje ide prodaja odjece i torbi, dok na njuskalu mi jedino dobro knjige idu. [:kesi]
2014 12 03
1 2