Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Ima li istomišljenika???

Ja brišem artikle čim ih pošaljem, a za one koje su rezervirani,napišem da je rezervirano
2013 02 25
meni je isto krivo kad vidim stvar koja mi se sviđa i pošaljem upit i onda mi kažu da je rezervirano a uopče nije tako označeno [:frustriran] [:frustriran]
2013 02 25
slažem se u potpunosti :) ja uvijek obrišem oglas kad mi cura kojoj sam slala javi da joj je stigao paket,ovo mi je totalno bezveze :/
2013 02 25
Ja takoder obrisem kada posaljem i kad mi osoba javi da je stiglo i da je sve ok...a za rezervacije isto tako oznacim...a bas mi je bilo uzasno kada mi je jedna cura poslala zahtjev za kupnju a taman sam bila prodala tu stvar jednoj drugoj curi i kada sam joj rekla da je prodano i da nisam jos stigla obiljeziti ona me napala da kakva sam ja to prodavacica da bi trebala obiljezavati prodane stvari a ja onako pa tek sam je prodala nisam jos ni dobila adresu od cure a da vec biljezim da je prodano tako da cure smirite se malo nije to toliki bed glavno da vam netko pristojno odgovori jer ima cura koje nekazu ni a ni be...... [:boji] [:sokiran]
2013 02 25
@malaodskandala - imaš na svom profilu ispod imena i zadnjeg datuma prijavu ocjenu, tamo sve piše. :) a što se tiče rezervacije, to naznačim jedino ako je u pitanju ozbiljan kupac, a ne netko tko kaže da će kupiti/uplatiti pa se više ne javi. ionako pamtim što mi treba otići pa uvijek provjerim s osobom koja mi se javila za neku stvar prije onoga koji se za istu interesira. [:smijesi] a o nepristojnima ne bih ni započinjala, baš ima groznih cura tu. :/ ali srećom ima i super cura koje to poprave [:zaljubljen]
2013 02 25
ja ne brišem...isto zbog rangiranja.. i kad kupujem nešto volim zbog svoje sigurnosti pogledati na profil, koliko artikala ima i komentare... ako ima malo artikala to mi bude sumnjivo nekako..ili ako nema nijedan da je označen kao prodan [:smijesi]
2013 02 26
I cure ne morate vi ostavljati prodane artikle zbog rangiranja jer cim obiljezite nesto to odmah ide u vasu ocjenu , tako da slobodno mozete brisati prodane stvarcice :D a ne stvarati guzvu neprodanim artiklima
2013 02 26
1 2