Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

što on zapravo želi? :$

Bila sam u vezi s dečkom godinu i pol dana. Prekinuli smo prije 10 mjeseci jer jer je on lagao, i nisam više mogla to trpjeti, ili je on prekinuo samnom jer više nije mogao trpjeti moje kvocanje i stalno praćenje gdje je i što radi. Uglavnom više nije išlo. Ja ga još uvijek volim. Bio mi je prva ljubav (s njim sam prošla ama baš sve). Nekad smo se u tih 10 mjeseci znali vidjeti. Ne znam jel se on poželi seksa ili i on mene još uvijek voli. Kad se vidimo mazi me i pazi kao da smo u vezi, spavamo zajedno, ali kad nismo zajedno (znači preko fb), situacija je potpuno obrnuta, nimalo ga ne zanimam. Nikako ne želi da ja budem s ikim drugim, iako ja i on mjesecima nismo u vezi. Bude ljubomoran ako spomenem bilo kakvog dečka. Zašto to radi? Taman kad ga malo zaboravim pojavi se on i odjednom opet sve krene.. imamo oboje 18 godina
2014 12 11
Seks.
2014 12 11
Samo ti draga kreni svojim putem,a njega što prije zaboravi [:smijesi] mlada si još nemoj se upropaštavat mladost...govorim ti iz iskustva [:smijesi] [:smijesi]
2014 12 11
seks...ja bi mu baš namjereno bila sa drugim puf
2014 12 11
Za njega je jasno ko dan......želi ono kaj mu i daješ... Kreni dalje i nađi si život bez njega.... [:vrti] [:smijesi]
2014 12 11
malamaja24, ti je odmah napisala...i u pravu je!
2014 12 11
Ma di ćeš proći (ama baš ) sve u godinu i pol... ako nije jednom išlo,čisto sumnjam da će ići drugi put... S takvim odnosom nastavi ako je obostrano,iskljucivo povremeni seks ,samo teško je isključiti emocije,pogotovo ako je nekad nečeg bilo...
2014 12 11
pa naravno da ne zeli da ti krenes dalje i imas nekog drugog jer onda on ne bi imao nikoga za seks kad se njemu hoce, prekini svaki kontakt za svoje dobro i kreni dalje [:smijesi]
2014 12 11
još si mlada i dozvoljavaš si da te osjećaji povedu, tako mi je i samoj bilo, imala sam sličnu situaciju u tim godinama... probaj sjesti i dobro razmisliti, nabrojati sama sebi negativne razloge zbog kojeg nema smisla vaše ponovno viđanje, što te sve smeta kod njega...i vidjet ćeš kada sve skupa sabereš, dobiit ćeš hrpu razloga zbog kojeg trebaš samu sebe malo više cijeniti i ne dozvoliti da te netko ima samo kako bi te tu i tamo skinuo, kada se njemu digne ona stvar.... treba proći hrpu ovakvih veza,pa i boljih, da bi covjek znao nanjušiti budalu, tj onog pravog jednog dana... trenutno nisi u mogucnosti to, jer sve dok ne nađeš bolje, ne znaš i da postoji :) u svakom slucaju samo hrabro :)
2014 12 11
agree :) a osim toga zasto se pitas sto on zeli ; trebala bi se pitat sto ti zelis [:smijesi]
2014 12 11
Bila sam u takvoj situaciji kad sam bila mlađa.. čisto navlačenje, kod mene je trajalo 3 god.. Obožavala sam ga,trudila se.. nakraju sam shvatila da ništa od toga i krenula dalje.. I sad se smijem tome kad se sjetim [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 12 11
@dijanche ti je super napisala :) slazem se u potpunosti s njom.
2014 12 11
18 godina... klasika za muski rod ako se tako ponasa Hormoni su mu sada na 2000, glavom uopce ne misle
2014 12 13
Bježi od takvih koliko tenoge nose, ti nisu ni za što,osim što ti mogu upropastiti život ...ostalo su sve rekle cure.... [:sokiran]
2014 12 13
imam i ja jednu komplkiciranu situaciju, i uopće neznam što da pomislim o svemu tome. Naime moj sad zadnjih dva dana bivši dečko je u zadnjih mjesec dana kao u depresiji, rekao mi je to i sam, da ga u zadnje vrijeme ništa ne veseli i raduje, No u našem odnosu se to nije dalo zamijetiti, ponašao se kao uvijek, no nakon što je loše napisao jedan ispit na fakultetu, što ja smatram da mu je bio kao neki okidač radi čega mu je postalo još gore. Odjednom kao preko noći se promijenio prema meni, više nije bio pažljiv kao uvijek nego mi je grubo rekao da se nije zaljubio u mene i da ne želi biti samnom . A dan prije toga je sve bilo u normalnom redu, komunikacija i sve. I eto kako on u našem odnosu, pogotovo u zadnje vrijeme nije pokazivao nikakve znakove depresije, bio je vedar i veseo, čak je on prvi poticao neke znakove nježnosti. Još mi je čudnije jer me i upoznao me sa svojom obitelji, super sam s njogovim prijateljima. Uvijek je on taj koji je spominjao neke stvari za budućnost. Nije uopće bježao od mene, niti odgađao naša viđanja. Radovao se skorom završetku fakulteta, pa ne mogu razumjeti otkud nagla promjena. Inače smo iz istog grada, ali on studira u drugom gradu, ali je više doma nego tamo tako da nam daljina nikad nije predstavljala problem. Što vi mislite...
2015 01 15
1 2