Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Koje boje prevladavaju u vašem ormaru?

Kod mene ima najviše crne i sive. Uglavnom preferiram tamne boje, ne volim neon, pastelne nijanse i svijetle boje [:sramezljiv] . Crna, modra i siva mi nekako i najbolje stoje pa biram uglavnom robicu tih boja... Također, dosta ćete u mom ormaru pronaći zemljanih boja, koje obožavam. Svoj bih stil opisala kao gothic meets boho [:hihot] [:sramezljiv] . Što je s vama? [:smijesi]
2014 12 12
Crna, siva, smeđa i tamnija plava [:jezik] Tmurna sam, tmurna [:hihot]
2014 12 12
sve sam počela kupovati crno do prije pol godine nisam imaala niti jednu crnu stvar u ormaru
2014 12 12
crna, siva, smeđa i tamno ljubičasta
2014 12 12
Crna, siva, bijela, bež (klasika, bazični komadi bez kojih ne ide su u tim bojama) , tamno zelena, tamno plava, nešto crvene i bordo, ali u obliku uzoraka. Obožavam uzorke! [:zaljubljen]
2014 12 12
baš sam prije par tjedana komentirala kako su krpice prepune bež boje,slično je i u mome ormaru (ne ovome u ponudi)...ne znam što je s tom bojom pijeska ili bijele kave ili krem...neki kažu da je to boja elite pa da svi žude za njom odnosno za dokazivanjem prestiža...što je istina tko zna?...očito su svima dojadile crne boje koje se brzo ispiru,iako kada se kupuje,crna uvijek izgleda elegantnije u usporedbi s drugima...meni su primjerice boje šljiva ili orhideja,burgund boja,ciklama boja,cimet,dijamant zelena,rubin crvena ili bordo te indigo odnosno kraljevsko plava zakon...
2014 12 12
90% crno..najbolje se u tome osjećam
2014 12 12
Crno, sivo... tu i tamo nešto plavo. Uglavnom, u crnom se i ja najbolje osjećam [:smijesi]
2014 12 12
Sve, osim roza boje, mislim da imam samo jednu stvar u toj boji.Obozavam zelenu, crvenu, plavu,ljubicastu, narancastu,zutu,sivu,smedu...volim i kombijacije boja a volim i ne-boje crnu i bijelu [:zaljubljen]
2014 12 12
Nazalost crno sivo bijelo i plava nekad mi to dojado pozelim si tipa kupiti nesto zuto ili rozo ali odem u trg i ruka sama kupuje crno bijelo sivo i plavo :-D
2014 12 12
Crna, siva, čokoladno smeđa i smaragdno zelena [:smijesi] Kad promislim imam dosta i tamno ljubičaste i navy plave. Jako volim zemljane boje. A moj stil bih možda najbolje opisala kao rock boho [:zaljubljen]
2014 12 12
Bež,sivo,svijetlo plavo.Crno me još više istanji pa izbjegavam [:smijesi]
2014 12 12
sve osim ljubicaste i lila.... lila stvarno ne volim! [:hihot]
2014 12 12
Ništa sivo, smeđe i bež, ne podnosim te poje, dosadni su mi zemljani tonovi [:pospan] . Crnog vrlo malo. Ljubičasta, tirkizna, sve plave i zelene, to su moje boje [:zaljubljen]
2014 12 12
Uglavnom crna, bijela i siva. Odjeću u bojama ne volim pretjerano nositi, no zato volim detalje u boji: rozi šal, crvena torbica, ruž, nakit i slično. [:smijesi]
2014 12 14
1 2