Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Jeste li sretne??

Meni se još uvijek nižu neke neobjašnjive životne situacije,iako dolaze ovi topli blagdani,ništa se ne mjenja.Jedino kaj mi se u zadnje vrijeme deslio, a da sam bila više ponosna nego sretna, očistila sam si i na crtu posložila moj ormarić,jer se duže vrijeme tjeram na to, a sad je napokon baš onak kak treba. Kaj je vas usrećilo ovih dana?? Podjelite to s menom,pa da i ja vidim kak je to biti happy! [:smijesi] [:sramezljiv]
2014 12 12
Sitnice. Koje život čine,kažu. Što se krpa tiče,neke tete su me jako iznenadile darovanjem,isto tako sam i ja darovala neke stvari,da se i ja osjetim ispunjenije... Što se samog života tiče,jesam,sretna sam,imam prekrasnog muža s kojim sam 7 godina,predivan posao po prvi put u životu,život na moru koji mi je bio san(iako sam podstanar i stanarina je preskupa [:jezik] ),ali sve u svemu sam sretna,dok je tako,dok se gura i dok sam zdrava [:sramezljiv]
2014 12 12
meni trenutno srecu izaziva to sto mi je ovaj vikend slobodan nakon skoro 2 mjeseca... [:zaljubljen] [:zaljubljen] jos samo odradim nocnu i onda od sutra ujutro 07 mi je posao na zadnjem mjestu... [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2014 12 12
Mogu rec da jesam (: imam divnu obitelj ,decka , super posao . [:smijesi]
2014 12 12
AnaTomislavova [:zaljubljen] Ja znam da bi mene samo još jedna stvar jako razveselila i onda mi više ništa nije važno do kraja života... Beba [:zaljubljen]
2014 12 12
I hoće draga, hoće! [:zaljubljen] Ja ću malo poslije tebe [:hihot]
2014 12 12
[:sramezljiv] [:poljubac]
2014 12 12
Sretnom me čini moj sinčić, posao koji obožavam, subotnja kava s frendicama...pa čak i muž (bez obzira na povremeni živčani slom koji mi priušti.) [:smijesi] I, naravno, Krpice kada prodam koju stvarčicu ili si kupim nešto ....
2014 12 12
If only we’d stop trying to be happy we could have a pretty good time. (Edith Wharton) Tak je
2014 12 12