Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Svašta sam doživjela, ali ovo ...

Čak i kad netko zezne, pređeš preko toga i šutiš. Ali kad se javi balavica poput ove i krene s nebulozama i vrijeđanjem... ne znam što reći. Molila bih također nekog od admina da se pobrine za ovo biće jer ovo baš i nije najnormalnije. [slika:eb1cd4bb-e798-4fbe-83db-45c60fb539a7]
2014 12 14
ahahahahaahhaahh [:smije] [:smije]
2014 12 14
Ne kužim šta piše ovdje uopće, ništa se ne vidi
2014 12 14
a lude žene [:kesi]
2014 12 14
ima toga kolko oćeš. sam te se nađu vrjeđat. kretenuše [:boji]
2014 12 14
[:sokiran] [:sokiran] svašta
2014 12 14
A uvreda glasi? [:sokiran]
2014 12 14
Kravo? (Malo mutna ti slika, sorry pa zakašnjelo kapiram). Ha ha Baš je uslužna. Ha ha
2014 12 14
Ponuda mozda i nije losa, ali vrijedanje, ajme [:hihot] [:sokiran]
2014 12 14
Svasta [:sokiran]
2014 12 14
A ježi ga, narugala si joj se pa je popizdila. [:pospan] Ne kažem da je lijepo napisati nekome da je krava, jer nije, ali na takve upute bi mogla razmisliti da odgovaraš sa jednostavnim i ljubaznim "ne hvala pitajte drugdje", jer je ovo bilo podsmijevanje tj ismijavanje te cure i ona je to doživjela kao uvredu, dakako. [:smije] Ponuda joj jest bila daleko ispod tražene, ali to se riješi jednim jednostavnim "ne, hvala". [:zaljubljen]
2014 12 14
Uljeshura slazem se sa tobom da prodavacica nije bila ljubazna i da je trebala drugacije postupiti pa sigurno nedi doslo do uvrede [:jezik]
2014 12 14
Stvar je u tome da sam slucajno bila u Areni taj dan i da naravno da nema za 500kn takvih cizmi. U Massu su 1399kn. Ali eto, netko ili trolla ili se zeza.. mene je dobro nasmijala s upitom, jer eto, to je kao da ja neku od vas pitam hoće li mi prodati nesto sto cijeni recimo 100 kn, za 20.. realno, čovjeka to i uvrijedi na neki nacin [:hihot] [:hihot] s curama sam uvijek za dogovor oko cijene, ali nesto ovakvo jos nisam vidjela [:smije]
2014 12 14
A slikica je premala jer krpice ne dopuštaju velike slike i sve moram resizeati [:frustriran]
2014 12 14
Ne moraš je resizati jer se automatski resiza kad ju ubacuješ u razgovor. [:pospan] Ono kad dugo traje kad ubacuješ veće slike je zato jer stranica smanjuje sliku sama, a to traje..i traje... Totalno je nebitno u ovoj situaciji da li ima takvih čizama za toliko ili nema. [:smijesi] Pa i mene su prije pitali takve stvari ponekad, ali doslovno napišem hvala, ali da ne hvala. I mirna bosna. Nitko uvrijeđen, i nitko me nikad ne nazove kravom. Ili kozom. Ma čak ni kujom. [:hihot] To nije bila uvreda tebe, samo glup prijedlog. Kao da ti netko kaže ajmo skočiti s mosta, ti se malo začudiš i kažeš da ne bi i bok. Nije da te netko uvrijedio tim upitom. Nemoj se tako lako vrijeđati. [:smije] Stvar je u tome da si ju okrutno izrugnula i da si dobila što si izazvala sama. Ponovit će ti se to ako nastaviš biti tako oštra. Samo pričekaj i vidjet ćeš da će ti prijeći u trend otvarati ovakve zgražavajuće teme. [:smije]
2014 12 15
1 2