Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nevjerojatno, a i glupo

p.,s. i ja gledam, super mi je Petrescu, i Đuka kad je pjevao Maglu, ( no nije u tome point...,)
2014 12 16
kao i ona priča da teletabisi izazivaju homoseksualnost jer Tinki Vinki nosi torbicu, a musko je? jeste culi za to hahah :D ma sve to ja razumijem i slažem se, ali ova emisija mi je super i ne vidim nista lose, ali dobro :) Hhaha debela jesam, a bit cu jos i vise kad prođu blagdani pa ce mi umjesto L, trebati XXL odjeća :P
2014 12 16
Ma jasno da sada stvari tako funkcioniraju; no to ne znači da su ispravne i dobre.
2014 12 16
Nastranosti, homoseksualizma, kupleraja, težnje za "poželjnim" izgledom, ubojstava, razbojstava i silovanja je bilo i puno prije televizije. Ovaj show mi se ne sviđa, ali smatram ga bezopasnim. Homoseksualnost i transeksualnost nisu nešto što se kopira zato što je "u modi" već je to stvar pojedinca.
2014 12 16
kroasan potpisujem :) [:kesi]
2014 12 16
Izmlatismo praznu slamu. Bilježim se sa štovanjem i upućujem JAVNI POZIV svima koje za blagdane dobiju skupe parfeme (koje inače ne koriste i ne vole) da ih odmah meni prvoj ponude po BEZOBRAZNO niskim cijenama, zadnji bezobrazluk [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 12 16
hahahah jao jesam se nasmijala na ovo sad kastor :D [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 12 16
hehe, meni može Bvlgari BLV II, također po bezobrazno niskoj cijeni ;)
2014 12 16
Krumpiraaaaaaaaaaaa ! Lukaaaaaaaa! Zeljaaaaaaaaa ! Diora, Lancomea i tomu sličnog ali bezobrazno jeftinog, kastoru u inbox (samo [:smije] ne znam jel ovo za parfeme dovoljno subliminalno ) [:smije]
2014 12 16
meni Dior ili Calvin Klein armani ili versace nikako ne jer mi iskreno ne mirise nikako :D hahaha [:hihot]
2014 12 16
kAO dar , uz vrhunski parfem po bezobrazno maloj cijeni, primam SKUPOCJENE sunčane naočale .
2014 12 16
Potaknuta temom u uvodu...jedini um koji jest izopacen,jest um odrasle osobe... preletila sam preko par opaski..ovo sa Malom sirenom mi je definitivno idiotarija stoljeca... Zasto??! Hm...mozda zato jer sam je kao dijete gledala mali milijun puta(doslovce i danas znam di udahnu di izdahnu),obnovila sam znanje u protekle dvije godine,kad ju je i moja mala gotovo malo malo pa pogledala...koju ja poruku vidim u toj prici? Ljepsu nego u dragoj nam romanticnoj "bajci" Romeo i Julija... jer rijec je o tragediji,ne? A u Sireni roditelj ukljuci razum,te izbjegne tragedju i sve zavrsi na poprilicno bajkovit nacin... Takodjer,TV nam truje mozak...daleko od toga,a sad...koliko mi pratimo i zelimo vjerovati u sve sto nam se servira,netko je manje podlozan,netko vise,a puno zavisi i od toga...
2014 12 16
ja iskreno ne znam to za malu sirenu, ali ono sto sam napisala za teletabise to mi je idijotarija.. Sa ovim zadnjim se slažem. Moram nadodati ne vezano uz tv, sto se tice onih igrica gdje ubijas ljude nemam pojma kak se zove Call of Deuty ili tako nesto, e ta igrica zna izjesti mozak. U americi je bilo slučajeva da djeca igrajuci tu igru nabave oruzje i pucaju po ljudima. Ne znam ako ste culi za jedan slucaj kada je djecak sa puskom dosao u skolu i pucao okolo.
2014 12 16
A eto, svugdje ima svašta ... Vidi mene, šibam subliminalne za parfeme i cvike, no svi me prokužiše, razotkriješe, ter mi ubogii inbox mi zjapi prazan [:vrti]
2014 12 16
Za takve situacije je kriv roditelj i opet roditelj...djecji um je nevin,a onda odrasli puste malo dijete,koje ne razumije to sto gleda,da truje svoj um...dijete zivi na tankoj granici stvarnosti i maste...kad vidi na crticu kako ljudi lete i sl.,pozeljet ce to i samo,tako ce i u ovom slucaju,dijete uzeti pistolj i posmicati ljude oko sebe pod parolom,to je igra,nesvjesno posljedica...da,mala djeca ne razumiju sto ce se dogoditi poslije...nema one uzrocno-posljedicne veze,to dolazi tek kasnije...zato roditelj mora biti svjestan svega sto se tice njegovog djeteta,pa cak i sadrzaja odredjenih programa,te razgovarati sa djetetom,popratiti kako ono to dozivljava i usmjeriti ga-to nije stvarnost-to je igra..i ne mu dati pristup takvoj vrsti igrica/crtica i sl.....alone in the dark je meni natepla nocne more...ne bi ju preporucila nikome...
2014 12 16