Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nevjerojatno, a i glupo

ja znam samo da cu svojoj djeci kad ih budem imala naci crtice poput toma & jerry-a i svemu tome slicno, a ne ove danasnje.
2014 12 16
mamamirna - problem je da mnogi odrasli ljudi ne znaju da to nije stvarnost [:smije]
2014 12 16
aaaaaaaaa tom & jerry - NAJBOLJI MI JE ONAJ KAD ISPUSTE VODU I NAPRAVE POPLAVU, ZAMRZNU, I PLEŠU REVIJU NA LEDU, kad jerry ima onu rozu suknjicu za balerine [:smije] [:smije]
2014 12 16
daaa revija na ledu [:smije]
2014 12 16
to su crtici koje sam ja gledala kao mala i normalna sam haha ( kolko tolko oko nekih stvari). a ovo danas ajme strasno nesto. Nije mi jasno zasto ih vise ne prikazuju :( ja imam kazete stare, i videorekorder (jos uvijek) pa nekad stavim i gledam haha [:smije]
2014 12 16
Kastor,ja razumijem sto ti meni zelis reci,te sam ti sasvim jednostavno odgovorila na to....da,um odrasle osobe jest izopacen...nek uzorak tih poruka pokazu populaciji djece od 6-8 godina...to ce za mene biti tocan odgovor na ono sto sam ranije sugerirala....i mi smo bili djeca i nitko mi nece prodati te fore sa porukama,masta je strasna stvar...pogotvo u rukama,ocima i umu pogresnih osoba....sto se tice tog,mogla bi i ja sad pozaokruzit masu detalja i time dokazat da su u istim slikama prisutni i nacisticki,sotonisticki ili staljinisticki simboli.... i to ne samo na tv-u...u prirodi,oblik kapljica kise na prozoru,mrlja na obleki,raspored zvijezda,oblik oblaka... Problem nije u predmetu promatranja,vec u promatracu...amen.
2014 12 16
da je jasno - samo da se zna, nemam ništa protiv bilo koje curke ovdje, samo molim vas budite oprezne,i ne vjerujte baš svačemu. i ne budite gluhe ! ( pa rrazglasih JAVNI POZIV za super parfeme, može i Lancome Pour Femme - veliku bocu mi besramno ponudite za 70 kn... te mi uvalite skupocjene dizajnerske cvixe na dar )
2014 12 16
ma bitno da se ne ljutimo i ne svađamo, bitno da nam je besjeda dobronamjerna [:zaljubljen]
2014 12 16
jeste primjetile da uvijek ali svaka tema ode u drugu krajnost hahah [:smije]
2014 12 16
Sjećam se nekih nickova s tema o famoznom referendumu.. neće ti bit mirni dok ne ostanu stajat samo slični njima.
2014 12 16
Pa ima nesto u tome, gledala sam nedavno neki crtic i primjetila tako nesto, nasmijala sam se i pomisla kako to da su to ubacili u djecji crtani?? Ne sjecam se koji crtani ali bilo je nesto vezano za seks.
2014 12 16
Kastor,u tom djelu se slazem sa tobom...mnogi ce se navuc na sve te bedastoce...radije djetetu uvalite boje,bicikl,role,uze i drvene kocke,neka gradi kreativnost,bez utjecaja.... i obicna olovka u Freudovoj je psihoanalizi simbol falusa...pa cemo je koristiti svakodnevno,a da nam to nikad ne padne na pamet...a djetetu ce bome zadnje to pasti....li prvo,sve ovisi kako i na koji nacin ce doci do te spoznaje....
2014 12 16
uvijek je tako, pa vidi u familijama, koja god tema na repertoaru - svako svira svoje i ne želi popustiti [:vrti]
2014 12 16
ComeStai - kužim...a što ćeš [:smije] [:smije] [:smije]
2014 12 16
još lupate slamu [:smije] [:smije] mislila sam da je gotovo!! jer nema smisla i svi su gluhi i niko ništa ne zna i ne vidi [:smije] [:smije]
2014 12 16