Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nevjerojatno, a i glupo

[slika:fddb6be5-c7a3-4649-906f-b7abcb2148ac] nitko nece vidjeti ovo isto....
2014 12 16
Meni je prva asocijacija na svaku takvu sliku rak (bolest). Ovu kad malo promatram vidim ose, zdjeličnu kost, lisice sa šeširima i glavama patke. Također i dvije erekcije. Znači nastrana sam :'D
2014 12 16
Op, još dvije, nema mi spasa :D
2014 12 16
A kad škiljim vidim kostursko čudovište
2014 12 16
Ja samo vidim kravu/nilskog konja oko cije glave lebde pticice?? Ajmo analiza [:smije]
2014 12 16
ahahahahha,ja vidim dvoje kako se ljube i svako u ruci ima golubice,potom iznad njih vidim bijelog vuka kako mu je pogled usmjeren u nebo iako zmiri,te dva uzdignuta palca u znak podrske,kao sve ide u dobrom smjeru.. :D oprosti uvodnicarko,morala sam... [:sramezljiv] znam da je tema otisla u krajnost,ali nekako i nije...sve se svodi na nase oko u kombinaciji sa umom,mogucnosti su beskrajne...
2014 12 16
Sto se tice referenduma- GLUPOST. bolje da su te novce sto su potrosili na to iskoristili za bolje stvari,poput otvaranja novih radnih mjesta i tome slicno. Tako da, totalni promasaj. Svijet je krenuo u laganu propast, jer sve je puno mrznje. A to je stvar kucnog odgoja, Ja sam na primjer odgojena da ne dijelim ljude prema kulturi,vjeri, nacionalnosti, boji koze. Svi smo isti od krvi i mesa, karakterno naravno ne. Ne vrijeđam nikog, ali mene cesto vrijeđaju jer ne mislim onako kako oni zele da mislim. Ako je netko druge boje koze(crn,zut itd) odmah problem,ako je netko druge nacionalnosti opet problem,ako je netko druge vjeroispovjesti opet problem,ako je netko drugacije sexualne orijentacije opet problem. Gluposti.Da je mogao opstati svijet jedne nacije,boje i orijentacije ne bi pao Hitler i takvi kreteni. Bitno je biti covijek, sto je danas rijetko ko, Sorry-te na ovom posto, nesto me potako da ovo napisam. Ali eto, to su samo prazne price STO BI BILO KAD BI BILO. nazalost zivimo u iskvarenom svijetu.. Toliko od mene, otisala sam van teme, ali nema veze, bar sam se ispuhala. [:smije] [:smije]
2014 12 16
hhahah slika je strasna ja prvo sto sam vidila, grudnjak o.O
2014 12 16
E to sta ti vidis dva uzdignuta palca, ja vidim dva srednja prsta.... I gore one plesacice s perjem. Eto vidim simbole koji upucuju na seks ne? Al to je bas sve u glavi promatraca... Pogledala sam onaj video sa Malom sirenom, i moram se slozit da imaju pravo, samo zasto svaki ispupcen predmet moraju povezati sa muskim spolnim organom?? To je mozda ipak u glavi promatraca. A i za vecinu crtica koju sam gledala sam pomisla kako nose neku sakrivenu poruku i kako su vise za odrasle a ne djecu, tj.djeci su samo zabava.
2014 12 16
isto je i sa onim vizualnim varkama gdje se vidi vise stvari odjednom,ali netko vidi samo jednu sliku,ne i obje.... sigurno ima neku dublju poruku,kao i mnoge stvari koje su naizgled jednostavne,a u biti to nisu.... ja vidim dva uzdignuta palca [:smije] ...sad sam skuzila i grudnjak,iako mi to nikad ne bi bila prva asocijacija [:hihot]
2014 12 16
jesam jedina koja vidi ovcu sa bradom i cvikama?! [:sokiran] [:smije] [:smije]
2014 12 16
ja vidim sismisa [:hihot] [:hihot]
2014 12 16
O homoseksualnošću svatko svoje mišljenje ima. U tu temu i ne želim ulaziti. Malo glupo jest, no što majmun vidi to majmun radi, kako kažu :) Tako da moram reći da televizija ipak ima utjecaja, ne nužno na homoseksualnost, al ima. Djeca se poistovjećuju s onim što je sada in, recimo muzika, kad curica vidi sevku i rozgu bez mozga kako bala više gola neg obučena, misli moze i ona tako. A da ne samo govorim o izgledima izvođača, tek riječima pjesama, božesačuvaj. A tek sadašnja manja djeca, pa ono što ja vidin to se sve međusobno samo pešta, mlati, jer to vide u crtićima i to je ok. Da ne govorin dalje.. Televizija utjecja ima itekako po meni, lošeg.. Bilo je loših stvari i prije tv-a, no ja bogami nisam sa 11-12 godina pjevala ''netko će mi noćas napraviti sina'' ''rehab'' i je**** se po parkovima, niti rodila prije ulaska u srednju. Niti sam kao djete smjela gledati tv ako san nepostivala roditelje, nit ista drugo, a danas roditelji stave djete pred tv-a, kompjutera, i nabavi im smartphone, jer im se ne da peglati oko njih, i jer ih neće pustiti na miru ak nije po njihovom. Ja osobno nikad nisam tv ni volila, osjećam se glupom od previše buljenja u razne idiotarije, radije dobru knjigu pročitam [:smijesi] i da s teme sam skrenula, osobno bas ta emisija mi je onako, li la, jedino petrekovića i gledan, nisu neki ''in'' izvođači da se djeca mogu u njih ugledati, i po meni, mislin da ne predstavlja to sto taj gospar piše [:smijesi]
2014 12 16
1 2 3 4