Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

molim pomoć,prištevi -.-

Dode mi da poludim, nikad prišteve nisam imala na licu hvala Bogu, alii na leđima prava katastrofa. Odvratno nest, oni sitni po svuda, oni veliki crveni na ramenima. Fuj jednostavno. Probala sam razne kreme, nivea, garnier. Ali nista ne pomaze. Jel ima netko savjet nekakav?? Mozda neki prirodni ljek ili nesto. Pomagajtee [:place]
2014 12 17
palentu u gel za tusiranje, ... svaki drugi dan kad se tusiras piling raditi .. ja sam radila svaki dan
2014 12 17
redovito čišćenje tonikom ili losionom na bazi čajevca ..krema od ulja crnog kima...izbjegavati kojekakve gelove za tuširanje .najbolje se oprati nekim blagim sapunom blagi peeling,ali ne prečesto..
2014 12 17
vjerojatno imaš problema s hormonima,možda si pod stresom i nepravilno se hraniš...od toga zna podivljati koža...probaj piti dosta tekućine (bez šećera sve)...piling raditi,ali blagi da si ne narušiš ravnotežu...hidratantnu kremu,probaj sasušiti samo bubuljice...staviti korektora na mjesto gdje vidiš da se pravi...
2014 12 17
Moj prijatelj je imao isti problem..otisao je kod dermatologa,dobio terapiju i sve se povuklo za par tjedana.od tada mu se vise uopce nisu izbacivali pristici. [:smijesi]
2014 12 17
Ja svoje rješavam aloa verom. Uzela sam si biljku i kako mi se koji prištić pojavi samo sa gelom namažem i brzo se osuši. Čak i kada vidim da se crveni i da će se napraviti namažem samo i ni ne napravi se. Jako sam zadovoljna aloa verom. Isprobala sam svakakve kreme, tonike, ali ovo mi je najbolje.. [:zaljubljen]
2014 12 17
hvala cure [:poljubac]
2014 12 17
Hormoni,stres.Ja sam dobila po licu najviše na bradi i gle čuda štitnjača radi sto na sat pitam se zašto??Kupila sam mali gel od Afrodite koji mi pomaže
2014 12 17
Neznam dal si rjesila problem ali eto ja bi preporucila najobicniji biljni sapun iz Pyrusa koji ovaj mjesec kosta samo 16kn.Zove 'sapun kod problematicne kože".Nemojte nasjedati i kupovati skupe kreme na preporuku dermatologa.Puno cura koje znam su bacile brdo novaca a na kraju problem rjesile s ovim sapunom.
2015 08 27