Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Konopljini proteini?

Jel pio tko,iskustva? Dal se mrsavi od toga,normalno mora se vjezbat i uz to pazit na prehranu,to se podradzumjeva. [:zaljubljen]
2014 12 25
proteini inace sluze za povecanje misicne mase uz vjezbanje (pritom ne mislim na one masivne misice kod body buildera... za to je potreban itekakav rad i prehrana itd itd). proteini kao dodatak prehrani mogu pomoci u smislu da umjesto nekog obroka uzmes njih... nema ugljikohidrata pa time i organizam iskoristava ugljice iz zaliha kao izvor energije medjutim proteini nisu dodatak prehrani koji uzrokuju mrsavljenje. bez fizicke aktivnosti proteini također mogu otici u skladista u organizmu i uzorovati debljanje iako ako priprazis na prehranu proteini ti nimalo ne trebaju... no ako imas novaca probaj ... nece skodit (ako vjezbas) i ja govorim opcenito za proteine... sve je to na istu foru, samo razlicitog porijekla...
2014 12 25
konopljini proteini pomažu u sagorijevanju masnog tkiva uz organiziranu prehranu [:smijesi]
2014 12 25
Mislim da ti je isplativije uzet neki fat burner ako želiš smršaviti a ne protein :) Protein je za dobivanje mase (uz vježbanje mišićna masa, uz nevježbanje salo) [:kesi]
2014 12 25
ja sam popila bar 2 kg konoplje,nit sam smrsala nit se udebljala nit dobila sala.ista sam ostala.i bez vjezbanja a pila sam u shakeu ,malo radi zdravlja [:smijesi]
2014 12 30