Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

I koliko ste,po slobodnoj procjeni, ulovile dekagrama?

Namjerno sam izbjegavala sve slatkiše, ali ipak odoljela nisam, a gdje je još i novogodišnja ponuda. Osobno smatram da treba ili sve podjeliti,ili kupiti samo toliko da se kuša. Kako je bilo sa vašom ponudom? [:sramezljiv]
2014 12 26
S obzirom da je kila pršuta nestala u jedan dan, nas je 4 u kući...hehe [:smije]
2014 12 26
Od purice od skoro 6 kila pojela sam dva mala komadica [:hihot] U ovih par dana nisam ni pola kile dobila :)
2014 12 26
Ja se stalno trpam hranom al kile neće goree [:tuzan]
2014 12 26
hajde pršut i nije tako opasan, zavisi s čim ste ga mješaali, malčice sira, pa kakva francuska salata, pa pola kile kruha, pa koji guljajčić, pa onda ...Bože moj da se malo zasladi...malo kolača...da ne budu presuhi sa finom filom i kava , da ne bude slaba, sa šlagom [:hihot] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 12 26
ribica, to još stigneš,a ninaniky, na kom ti planetu živiš, možda to bestežinsko stanje utječe tako da možeš jesti i ne debljati se [:hihot] [:vrti] [:poljubac]
2014 12 26
mislim da nisam dobila ništa jer nismo imali nikakvih specijaliteta na jelovniku [:smije]
2014 12 26
dobrakupovina ako nisi znala ima i cura kojima je jako tesko dobit koju kilu [:smijesi]
2014 12 26
Meni su ovakvi dani blagodat al po kile gore maksimalno ide. Ma ja ni ne mislim da mi fali kila ali ostali misle da sam mrsava i na rigoroznim dijetama sto nisam ni u ludilu...crkla bi od gladi da ne jeden svako 4 sata i da ne pojedem po kruha dnevno uz ostalo
2014 12 26
mjenjala bi se s vama koje teško dobijete kilu, ja dobijem pola ako pogledam jelo, ako jedem onda kilu, onda sam si složila sve povrće iz juhe, salatu bez ulja, samo opranu, pa malo ktog mesa, tako da se nadam da sam prošla za sada sa 500 grama...da mogu birat , za doček ne bi radila ništa...ali ,ne mogu birat... [:vrti]
2014 12 26
Ove godine uz odojak i makarun, nije mi nikako isla francuska ali zato je cikla.....od kolača lagana vocna low calorie torta...tu i tamo koja "šubara"....Ali zato kuhano vinooooooo.....uf.... Tako da nije bilo pretrpavanja, jos sam na staroj tezini....
2014 12 26
joj ja sam namjerno skinila 2 kile taman prije Božića a da mogu nesmetano dobit 2 kile za Božić [:smije] uspjelo mi je naravno vratit kile.sad mi krivo
2014 12 27