Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Sincica na vlasti-da drugi prestanu krasti :D

Jeste sakrile babama osobne :D? ja sam za to da se odredi dobna granica dokad ljudi smiju glasovati - kao što maloljetni nisu sposobni odlučivati o političkim pitanjima, tako da ni stari, podložni manipulacijama medija i zbog svoje tvrdoglavosti i netrepeljivosti prema mladima također imaju zabranu glasovanja. ok, dosta šale. Znam da je mlad i neiskusan i sve to, al ako već znam da će svi na vlasti krasti i biti korumpirani, nek se onda malo obogati i jedan student [:smijesi]
2014 12 29
U pravu si, koliko god si ironična željela biti a posebno se starost vidi kod nas u Slavoniji; stalno isto, njih se ne može prekrstiti i u glavu im staviti nove ideje ili promjene, drže se istoga već 20 godina i ni makac na bolje zbog takvih.
2014 12 29
u mojem selu je bio 3. sa 72 glasa od 300 i nest koji su glasali.
2014 12 29
briga njih, kad još malo neće bit živi haha. a mi ćemo zbog njihovih izbora ispaštat ... [:place]
2014 12 29
Kao sto je ovaj lik na novoj tv rekao..toliko smo nezadovolji,a uvijek biramo ljevicu ili desnicu..svi isti do jedog
2014 12 29
a kako će se sad Ivo i Kolinda klat za njegove glasove [:smije] [:smije] [:smije]
2014 12 29
Ove izbore samo pokazivaju koliko je ovaj narod glup i sklo manipulacijama, tj. kako da na lijepe riječi, izgled, vanjštinu pošto je zkoplexiran do zlaboga a nema utemeljene moralne vrijednosti, koje se trebaju dobiti u djetinstvu u školi... kakav narod takva vlast.
2014 12 29
razočarenje totalno. samo nek netko zucne da mu nije dobro...a posebna tema su glasači iz dijaspore...nemam protiv njih ništa ali mi je muka da mi kroji sudbinu netko tko dođe jednom godišnje umočit guzicu u moru...
2014 12 29
kaže moja susjeda...neću glasat za josipovića..ruzan je ko lopov..a sinčić mi je premlad...kae ovo..jel' biramo miss ili predsjednika??
2014 12 29
to si dobro prikazala..gledaju samo vanjštinu.
2014 12 29
a kaze moja mama da bi Kolindu jer je žensko. ??? haha rekla sam joj da zbog takvih kao sta je ona i jesmo tu gdje jesmo [:vrti] [:vrti] [:znoji]
2014 12 29
a da li tko gleda koliko je novaca koji kandidat uložio u reklamnu kampanju?? sram ih može bit šta su postigli sa svojih nekoliko milijuna u usporedbi sa Sinčićevih 3000kn [:hihot]
2014 12 29
A kad se bira miss mora biti pametna..ma ne mora ..nek bude glupa ko' noć i lepa ko' slika... Je je ..kolinda zgođušna plavušica, a ne zna 2 čiste beknuti...slušala sam danas govor jedno 3 minute,izvlači zenska sve neke stare parole...duže od 3 min nisam mogla jer me potjeralo na wc od muke..
2014 12 29
Meni nije jasno da i dalje postoje panjevi koji glasaju za hdz, ili ti Kolindu:) 90% njih iz te stranke je po zatvorima, na raznim sudovima zbog krađe itd itd, to vise nije zalosno nego smijesno :)
2014 12 29
Meni je odlična ova reklama na telki za Tele2 prikazivaju ljude ko ovce. I na televiziji se narodu smiju i rugaju samo što ljudi su tako glupi da nekuže i nečitaju skrivene poruke. Mogu iči iz jednog fakulteta na drugi i dalje su glupi jer pametan neznači biti obrazovan pogotovo u Hrvatskoj koja koristi obrazovanje od ranog djetinstva za brisanje mozgova a čiji OBRAZOVANI ljudi doveli Hrvatsku na zadnje mjesto u Evropi.
2014 12 29
1 2