Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

pošta zeznula!!!

ima 15.16 dana da sam poslala curi paketic.jos joj nije dosao [:tuzan] koji vrag je s poštom.kako je moguce da paket ne stigne??i staa cu ja sad.nije u redu prema njoj,ipak mi je cura uplatila.al nisam ni ja kriva jer je negdje zapelo [:ljut] joj kako sam ljuta.mogu mislit kako je njoj.sta u ovakvoj situaciji?
2014 12 31
kako si poslala posiljku? ako je obicno slanje nazalost ne mozes nista..
2014 12 31
i meni se to jednom dogodilo... mislim, tako je barem cura rekla... ne mogu ja nazalost znati da li me lagala ili ne... vratila sam joj novce...
2014 12 31
Pa, kad šaljete obično. Da šaljete preporučeno, ne bi se moglo desiti ,ne mogu znati je l me lagala', jer imaš papirić s brojem pošiljke i fino ju pratiš.
2014 12 31
pošta se zna izgubiti, ali apsolutno uvijek dođe na odredište pa bilo to i za 1mj ili 2mj
2014 12 31
Nije točno. I pošte imaju dugoprstiće i nesposobnjakoviće, nažalost.
2014 12 31
u to se ne bi miješala... ja sam do sad poslala preko 200 paketa i samo su se 2 izgubila, ali stigla su ipak na odredište nakon mjesec dana [:smijesi]
2014 12 31
Potpuno je netočno da pošiljka 'apsolutno uvijek dođe na odredište'. Meni su dvije preporučene pošiljke zauvijek nestale - prema broju je vidljivo da nisu stigle na odredište, a gdje su . samo nebo zna. Jedna je ishlapjela prije više od godine dana, a druga prije nekoliko mjeseci, pisala sam potražnice, natezala se s Poštom i - ništa. Njih nema, ne radi se o paketu, pa tako nije ni naznačena vrijednost pošiljke, koju bih mogla tražiti od Pošte za refundiranje......pojeo vuk magare.
2014 12 31
istina... meni je prije nekih godinu dana nestala otkupnina - slala pouzecem, novci ne dolaze, pa ne dolaze - a u posti su se napravili mutavi, pa ja osta u minusu -_- a i sad vec malo zivcanim, slala pouzecem 19og, zena uredno preuzela i platila 22og - a meni sipak - danas sam isla pitati u postu, kaze da im nema jos nista u dolasku - i tko je sad tu lud O.o
2014 12 31
Ja sam napravila zahtjev za nadoslanje na drugu adresu i prilično sam sigurna da je paket trebao stići jer sve drugo od toga datuma je stiglo, ali ništa od toga a platila sam 40kn tu uslugu [:frustriran] i iskreno se nadam da ima šanse da dođe sljedeći tjedan, jer se poslije opet vraćam na drugu adresu
2014 12 31
bebyesi...moras ih gnjavit,neka zovu postu u koju si slala pouzecem,mora biti trag,ne moze samo tako novac nestati, primatelj posiljke se potpisuje da je preuzeo posiljku,imas potvrdu da si slala i trazi na posti da ti vrate posiljku ili novac koji si trebala dobiti moguce da je zapelo zbog blagdana i da ce doci,a moguce i da su oni lijeni pogledati u knjige, pa mozda novac vec danima sjedi u tvojoj posti,a oni nisu zapisali u kompjuter ako nece zena na salteru zvati odredisnu postu onda trazi glavnog voditelja poslovnice,pa nek voditelj zove drugu postu i trazi gdje su se izgubili novci
2014 12 31
I ja sam čekala paket 15 dana, tek prije 2 dana stigao. Poslano obično. A dva paketa su nestala...
2014 12 31
I meni se dogodilo sa preporucenim.i nastao cijeli skandal jer sam ja navodno lagala.nakon mjesec dana mi se misteriozni paket pojavio na moju adresu..jedino jos probaj doci do postara koji isporucuje i mozes tako saznati zasto ga nije isporucio ili si ga je uzeo jer znaju to masu puta raditi kod obicnih posiljaka..
2014 12 31
Meni cura poslala obično dvije nove majce prije preko mjesec dana i nikad nisu došle...i njoj i meni su u posti rekli da ne možemo ništa,tak da ona je ostala bez robe,ja bez love [:tuzan]
2014 12 31
cure jel znate jel se moze doci do sifre od preporucenog u posti,poslala sam prije 8 dana cura kaze da jos nije stiglo a nemogu naci potvrdu [:vrti]
2014 12 31
1 2