Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Mršavljenje

Ako sam odredila prvu fazu 8 dana .Koliko mi traje druga faza.Isto 8 ili ju množim sa 10 od izgubljenog .
2015 01 12
Množiš ju [:smijesi] - lakse ti je da imaš jedan dan čistih proteina pa jedan dan proteina s povrćem i da tako mijenjaš dan za danom nego da imaš 5 čistih proteiskih dana pa 5 proteinskih s povrćem. Naprosto je lakse to izvesti tako. A lakše ce ti biti cim uvedeš povrće sada, samo pazi da bude kuhano ili na pari - masnoća i ugljikohidrata nema do 3. faze. I sada se treba poceti više kretati.
2015 01 12
A dali imam obrok od povrča jednom na dan ili koliko hoču
2015 01 12
Monika sorry - ovako ide: svaki izgubljeni kg množiš s 10 dana (znači ako si izgubila 6 kg, na 2. fazi si 60 dana ili 2 mjeseca). Na 2. fazu ideš kada izgubiš prvih par kg (barem 4-5 kg ako ti je krajnji cilj 20 kg ako sam dobro shvatila tvoje početne postove?!); u 2. fazi kg se sporije skidaju ali na kraju 2. faze trebaš dostići cilj, onu kilažu koju želiš. Možes povrća koliko hoćes - sto god se smatra dopuštenom namirnicom 1. i 2. faze (sve su jasno naznačene u knjizi, bez knjige ne mozes ništa po meni) - to nema ograničenu količinu - zato i ne budeš gladna. Kada dodješ u 3. fazu i počneš s unosom ugljikohidra i masnoća - jasno je naznačena i ta količina - tek onda količina postaje ograničena (npr. šaka voća, itd....) - pri svemu tome, proteini su ti koji se unose u neograničenoj količini cijelo vrijeme ovog programa. Dakle, kada te ulovi glad, bez obzira u kojoj si fazi - uvijek je protein taj za kojim posežeš....to je koncept Dukana
2015 01 12
Ja sam dobro startala,ali izgleda da je kazaljka pukla-sad je stalo i nista se ne mjenja.U 7 dana 2,5 kg .Sad stoji.Mislim da nisam nista pogresno jela.Super start i onda STOP [:znoji] [:znoji] [:znoji]
2015 01 13
Imaš li knjigu - makar u pdf verziji? Bitno ju je imati kraj sebe. Uobičajeno je da se u 2. fazi skine podjednak (tj. malo malo veći broj kg nego u 1. fazi - nije pravilo, naravno - ide se sporijim tempom na duži vremenski period; zato je povećano kretanje presudno. Samo nemoj odustati [:smijesi] . Hajde, javi...
2015 01 13
Da skopirala sam knjigu i to dvije vrste.Citam ali opet me zanima isprobano.Sto smatrate dal je to malo izgubljeno za sad?Imam jos tri dana za prvu fazu.
2015 01 13
Monika, koji je cilj - željeni gubitak kg? Ako 1. faza traje još 3 dana, e onda je ovaj rezultat sada odličan [:smijesi] !
2015 01 13
Pa ja želim čim više.Eto danas je 8. dan i otišle su 3 kg.Super ako kažete da je to dobro.To me jako hrabri za dalje.
2015 01 14
Monika, koliko si skupljala te kile viška? Sigurno ih nisi dobila u par dana, tako ni ne možeš očekivat da će otići za par dana [:smijesi] Samo hrabro i ne daj se [:smijesi]
2015 01 14
Tocno - nije došlo u kratkom periodu, nije za očekivati ni da ode brzo. Nije realno, nije dobro, a ni zdravo. Ono sto ja mislim je da TREBA IMATI JASAN CILJ. Uvijek i u svemu. Ako je cilj polovičan, takav je i rezultat. Ako želiš skinuti 12 kg, u 1. fazi valjalo bi skinuti 4-5 kg unutar 10 dana (ne ostaje se na 1. fazi duže od 10 dana, pazi na to da se ne iscrpiš), 6-7 kg u 2. fazi. U 2. fazi ćeš vidjeti da uvijek više gubiš na masi u čisto proteinskom danu nego u onom s proteinima + povrćem ali takav je tempo dobar - imaš više vremena da postupno gubiš kg. Prva faza se i zove "fazom napada" - tu se zaista napada i iscrpljuje organizam. Sve ostalo ide postupno. Kretati, kretati, kretati se puno odmah nakon 1. faze, Penjati se u 10-katnicu stepenicama, preskočiti 2 stanice busom ili tramvajem i propješačiti ih. Tekućine nezaslađene uzimati do 2 l dnevno. Pazi da ti jelovnik ne bude jednoličan, eksperimentiraj sa začinima, u njima je čar; dodaj nove okuse i znaj: ovaj podvig te treba veseliti. Imaš cijelu obitelj dukanovaca na netu koji izmjenjuju izvrsne recepte - imaš i Dukan nutellu, palačinke, kolače tamo [:smijesi]...ma zaista sjajan izbor i super ideje da se razbije monotonija jelovnika !
2015 01 14
Da pratim ,mada nisam još sve proučila.To ja mogu tek navečer.Samo da ja ustrajem i nema problema.A istina kile sam gomilala par godina ...
2015 01 14
Samo se javljaj - tu smo i navijamo [:smijesi]
2015 01 14
Ima par cura koje su se javile u inboks,super su.Takoder mi daju savjete.Ja jos nisam proucila recepte,vec onako naletecki.Sad idem citat.
2015 01 14
Jutarnje vaganje i vecernje je stvarno velika razlika.Ja bi se ravnala po onome ujutro ali ipak sam se vgala na pocetku djete navecer .Jos jedan dan i gotova prva faza.Tko je krenuo kad i ja?Dal ima rezultate.
2015 01 15
1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 20