Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Mršavljenje

Ja sam nepotrebno smrsavila sa 55 na 50,uglavnom samo sam smanjila prehranu, jesti u 6 h a ne prije spavanja. Vježba i to je to Ni jedan čaj ni one black latte neće pomoći, svekrva naručila black latte 3 kutije za 500 kn pisu propalo
2020 06 09
Tablete za mršavljenje - euhealth24.com/hr/drug/xenical-generic Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.
2023 09 19
> pheachy: > intermitted fasting :) 16:8 -> 16 sati ne jedes nista (postis) i onda ovih 8 sati jedes normalno (pomogucnosti zdravo, sto manje kruha, slatkisa i mlijecnoga) + vjezbanje, bilokakvo kretanje :) Ima super aplikacija zove se Zero, pratis si koliko postis, imas remindere, savjete i to :) sretno!!<3 Ovo sam neko vrijeme radila i budući da sam jela sve živo (i zdravo i nezdravo) u tih 8 sati, nisam imala neki učinak u smislu skidanja kila, ali sam se osjećala puno bolje. Napomena - vježbam poprilično redovno tako da je moj zaključak: Izbaciti ugljikohidrate i ne jesti smeće i pojačati kretanje. Matematika je jednostavna: manje jesti i više se kretati :D
2023 12 12
1 2 ... 18 19 20