Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Mršavljenje

> pasgaro: > Vježbanje i promjena prehrane. > Samo se nemoj okretati čudotvornim dijetama (one u kojima jedeš za doručak jednu jabuku, ručak preskočiš, za večeru jednu bananu [:vrti] ) i herbalifeu i ostalim napitcima nakon kojih vratiš kile. Vidim da ste strašni upućeni u Herbalife! Meni se nije ni kila vratila u 3 godine,a izgubila sam 26 kg.Znate zašto?? Jer imam balans i nisam se vratila starim navikama.
2018 09 08
Ako Vas zanima iskustvo jednog muskarca koji je skinio u 6mj vise od 35 kila ja cu napisati. Sto se tice Herbalife kojeg spominjete, pre pre skupo kad se zna da se moze uz minimalne troskove i jaku volju postici iste ako ne i bolje rezultate.
2018 11 19
Meni je, uz zdravu prehranu još pomogao i youtube kanal "Yoga with Adriene" - na tom kanalu ima program yoge za početnike, 30 dana traje - preporuke svakome :") :")
2018 12 17
> Povoljno844: > Ako Vas zanima iskustvo jednog muskarca koji je skinio u 6mj vise od 35 kila ja cu napisati. > Sto se tice Herbalife kojeg spominjete, pre pre skupo kad se zna da se moze uz minimalne troskove i jaku volju postici iste ako ne i bolje rezultate. Ja bih rado čula iskustva sa skidanjem kilograma ako je moguće. Hvala :)
2018 12 20
chia sjemenke kao dodatak prehrani :)
2019 01 07
Ja se nadam samo da necete kupovat nikakve preparate koji su za mrsavljanje,čudotvorne shakeove i ostale gluposti. Najjeftiniji nacin je vjezbanje i promjena prehrane. Ako niste aktivna svaki dan prosetajte 30 minuta za pocetak. I barem izbacite slatkise. Jedite vise mesa voca i povrca. Crni kruh uzmite umjesto bijelog. Ako imate novaca kupite thesteninu od lece ili slanutka. Ako nemate onda barem neku integralnu tjesteninu. Ne postoji ni jedna dijeta koja je ucinkovita jer ce rezultati biti privremeni i brzo čete se vratiti na staro ako ne i jos koja kila gore. Ja sam bila na privremenoj dijeti zbog ibs-a pa sam smjela.jesti samo voce povrce meso i nesto tvrdih sireva i to ne sve vrste od ovog navedenog. Bilo je tesko al nisam bila gladna jedino su mi slatkisi falili. Spala sam sa 60kg na 55 u 2 mjeseca i malo je rec da sam sad vec dosla na 62 jer tamanim sve sto mi dode pod ruku. Moj savjet definitivno ako ne setnja onda makar joga ili pilates i prehrana povrca koliko hocete( ne krumpir i riza ili neka to bude sakica) i meso svakako piletina,puretina,riba,jogurti,umjesto vrhnja vam je super grcki jogurt i neke zitarice proso,heljda,leca... isto sakica. Ako vam se ne da iz kuce onda mizete i pred tvom vjezbat. Upisete bilo sta za pocetnike i imate razne vjezbe. Sretno i nemojte trosit novce na prevare koje obecavaju da cete smrsaviti jerda je tako nitko ne bi bio pretio.
2019 01 14
> MonikaRabuzin: > Zeleni čaj sam probala ali neuspješno.
2019 01 14
Potrosnja mora biti veca od unosa - matematika iz prvog osnovne. Ali osnove se najteze usvajaju 😏 1. Srediti prehranu, fokusirati se na cjelovite namirnice, ne treba neka posebna dijeta. Najbolje je izbjegavati svu preradjenu hranu i fokusirati se na prirodni oblik hrane. Uz to, natjerajte se da ako vam se jede slatko, morate slatkis napraviti - obicno ljude prodje volja veoma brzo. 2. Vjezbati. Bez odlaganja. Ne hodati. Vjezbati. Hodanje po stepenicama ne skida kile.
2019 01 18
Keto prehrana
2019 02 24
Predlozila bi svima da uguglate - hrono prehrana, ja sam smršavila 20 kg i to nije dijeta nego stil zivota, jednostavno je i primjenjivo!
2019 03 24
Pozdrav svima, nemam vremena čitati sve postove, ali, dali ste probali tzv. "medicinsku dijetu "??????????
2019 03 27
DORUČAK JE JEDNAK ZA SVIH 5 DANA: 1 naranča ili 2dl soka od cijeđene naranče (bez šećera), 4 krekera, šalica nezaslađene kave ili čaja RUČAK: 1 naranča ili 2dl soka od cijeđene naranče (bez šećera), 1 kuhano jaje, 1/2 šalice jogurta ili 1 kiselo vrhnje VEČERA: 2 rajčice ili 2dl soka od rajčice, 2 kuhana jaja, krastavac ili 1/2 zelene salate RUČAK: 1 naranča ili 2dl soka od cijeđene naranče (bez šećera), 1 kuhano jaje, 1/2 šalice jogurta VEČERA: 1 pljeskavica (125g mljevene junetine), 1 naranča ili 2dl soka od cijeđene naranče (bez šećera) , 1 rajčica, 4 krekera, šalica nezaslađene kave ili čaja RUČAK: naranča, kuhano jaje, 1/2 šalice jogurta ili 1 kiselo vrhnje, zelena salata ili 2 krastavca, nezaslađeni napici VEČERA: 1 pljeskavica (125g mljevene junetine), 1 naranča ili 2dl soka od cijeđene naranče (bez šećera) , 4 krekera, šalica nezaslađene kave ili čaja RUČAK: 125 g nemasnog kravljeg sira, 1 rajčica ili 1dl soka od rajčice, 4 krekera VEČERA: 1 pljeskavica (125 g mljevenog junećeg mesa), 4 krekera, 2 rajčice ili 2 dl soka od rajčice, 1 jabuka RUČAK: 200 g kuhane ribe ili piletine, 4 krekera, 1 rajčica ili 1 dl soka od rajčice VEČERA: 500 g kuhanog povrća, 1 kuhano jaje, 1 rajčica ili 1 dl soka od rajčice Navedene namirnice treba uzimati propisanim redoslijedom i u navedenim količinama, bez preskakanja obroka, ili suvišnih obroka. Također, nije dozvoljena konzumacija alkohola za vrijeme provođenja dijete.
2019 03 27
Ja probala, teško izdržati, ali uspješno................... Nakon dijete i skinutih kg, promijeniti jelovnik i navike, da se kg ne vrate.
2019 03 27
Pozdrav cure, imam u ponudi herbalife proizvode kako za mrsavljenje tako i za niz drugih problema...u paketu dobivate plan prehrane i proizvod i naravno tu sam uvijek za savjete i prijedloge, također imate priliku postati clan herbalifea i pokrenuti osobni biznis te zaraditi... Ako ste zainteresirane slobodno se javite ☺️
2019 04 25
Izbaci kruh , krompir , sve vrste paste i rizu uz puno tekucine i setnje kilogrami garant odlaze Za utaziti potrebu za slatkim uzmi jedan sumeci magnezij dnevno , meni pomaze
2019 05 13
1 2 ... 16 17 18 19 20