Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Mršavljenje

Hej Monika [:smijesi] - sve je dobro što sama odlučiš. 8 kg nije malo, budi ponosna na sebe, zagrli samu sebe! Uvijek zagovaram da se dijetni program radi od ranog proljeća do kasne jeseni, ne zimi; ima to sve svoje razloge: organizam se lakše čisti od toksina, svih viškova i balasta u proljetnom yang periodu uzlazne energije. Ja bih ti predložila da ako odustajes, preskočiš fazu br 3 (nema ti baš smisla drzati ju sada) i prijeđeš na zadnju fazu - naprosto odrzavaj ovu tezinu drzeci se osnovnih pravila koji si naucila, drzi se čisto proteinskog četvrtka (ionako je dobro i zdravo jednom tjedno postiti), ne zaboravi zobene mekinje - zaboravi lift i pokretne stepenice. Javi se kada stigneš ili poželiš razmijeniti dojmove. Sretno [:zaljubljen] !
2015 02 18
Bas vam hvala.Eto za sad mi je i ovih 8 kg puno.Nadam se da cu zadrzati ovu kilazu da se ne vrate kile.Ako smatrate da mogu preskociti 3 fazu ja vas slusam. [:smijesi] Tako cu prije ponovno ispocetka.
2015 02 18
Zato ti i kazem, Monika [:kesi] - nema logike da ideš na 3. fazu, vjeruj - ne dobiješ time nista, a gubiš tempo i vrijeme - ako prijeđeš odmah na zadnju fazu, praktički jedeš sve (neka međuobroci ne budu nikada veći od veličine šake - to vrijedi i za suho voće koje sadrži dosta fruktoze i zdravih masnoća), ali vidjet ćeš da nećeš niti doći u napast da pretjeraš s količinom. Ako pak osjetiš craving - onu navalu gladi i brrrrzooo moraš nešto pojesti [:jezik] - u tom trenu uvijek odaberi protein - neće ti navući kalorije, protein *ne traži* protein kao što je slučaj s ugljikohidratima koji stvaraju *ovisnost* - to je prednost proteina plus - brzo će te zasititi. Kada budeš kretala iznova na Dukana, budi spremna i odlučna. To si uzmi kao cjelovit projekt - računaj da taj projekt traje cca 6 mjeseci, sada već imaš iskustvo [:smijesi]
2015 02 18
Super [:smijesi] sad sam odmah na cetvrtoj fazi.Malo ,pomalo,pa nestalo [:smijesi] ..Cure,zene, startajte.Isplati se. [:smijesi]
2015 02 19
Super [:smijesi] sad sam odmah na cetvrtoj fazi.Malo ,pomalo,pa nestalo [:smijesi] ..Cure,zene, startajte.Isplati se. [:smijesi]
2015 02 19
yes...i Monika, ako opet kreneš, slobodno se javi, uvijek je lakše to izvesti s podrškom...
2015 02 19
Halo...Eto da se malo javim.Mojih 8 kg.koje sam izgubila još se nisu vratile [:smijesi] .Nadam se da se i nečemu ,a još malo i ponovno idem ispočetka.Dali ima koga da krene sa manom .Ajde tko je za. Moja odluka od 1.4.Moram još nešto skinuti. [:znoji]
2015 03 21
Hej Monika [:smijesi] , lijepo je vidjeti te opet! Super - ne, ne vraćaju se kg - eto, to je već po sebi super motivacija. Sada ce ti biti lakse, vjeruj - znaš već kako je to i ne gladuješ niti je teško za izdrzati, a ovo vrijeme je idealno za sva čišćenja organizma, dijete...Ako nisi nabavila indijski trputac - uzmi ga - on je za detoksikaciju odličan, pun vlakana, ja ga pijem i uz to svaki dan uzmem 2 dl kefira s jušnom žlicom mljevenih sjemenki zlatnog lana u istu svrhu [:kesi] ...samo se javljaj, baš me veseli sto si opet tu. Mašem!
2015 03 21
Ej, svaka čast! Kakav je osjećaaaaj???!! [:zaljubljen] Ja sam na LCHF.. ali onak 4 real! Baš mi to paše. Stalno nakuhavam- to mi nepaše. Ali i ja sam odlučila. Čekam da me pms napusti, i sve povezano s njime, i onda se nadam vidjeti neke prave rezultate- jer kad te pms uhvati baš kada bi trebao vidjeti prve rezultate. je grozno! [:vrti] [:place] [:place] [:place] Mislim, ispada da jesam smršavila sigurno kilu, kilu i po u 10 dana i osjećaj je ok, nisam napuhana i to, ali svejedno. Znači, LCHF je dosta slično dukanu, ali nije samo meso meso, niti nema faza. I ono, totalno je kul. Sad sam si napravila šnenokle sa stevijom... nepaše mi stevija... zlo mi je od nje. Ne okus nego... baš mi teško pada na želudac... [:place] [:place] [:place] [:hihot]
2015 03 21
Osjecaj je super.Stvarno mogu to reci.Pogotovo kad me vide osobe koje mi receju da se vidi koliko sam smrsavila.Morala sam odustati od djete jer je nemoguce spremati jelo kad radis ,a posto sam bila na zamjeni i sad prekidam sa poslom ponovno se vracam na djetu.Bar dva mjeseca ,a onda idem na put za Canadu.Moram se malo jos stesati [:smijesi]
2015 03 23
Samo naprijed Monika, javi se za podršku ili bilo što drugo [:kesi] ...ja ponavljam kao papiga ali meni je ovaj indijski trputac zakon - nije ukusan, pomiješam ga s vodom, zatvorim nos [:smije] i brrrrzo popijem - djeluje!!! Krafnice, super si, bravo [:smijesi] ...ne znam u kojem obliku uzimaš steviju: meni je ona u tekućini (kapima) bljak i pomalo gorka, ali u prahu ili tabletama ima baš slatki okus i to mi paše. Ili probaj sa sladovima - meni su prefini - ima ih u bio&bio shopu, nekih ima u DM-u i Mulleru - aloe vera, rižin, kukuruzni, ječmeni - po konzistenciji su poput meda i baš su ukusni, lako se miješaju u jela. Javorov sirup isto. Samo da nije bijeli šećer ili umjetni zaslađivači [:jezik] . Go girls [:smijesi] ...stiglo proljeće!!!
2015 03 23
Koliko puta na dan koristiti trputac.Samo jedanput ili prije jela.Vi smatrate da je u prahu bolji od tableta ili ima nekakve razlike u nečemu.što preporučate? [:smijesi]
2015 03 28
Da, uvijek je u prahu djelotvornije, prirodnije - ali pomoći ce i onaj u tabletama [:kesi] . Valja ga uzeti pola sata prije obroka ili pola sata prije spavanja. 1 jušna žlica u 2 dl vode - ja uzmem jednu dnevno, može se uzeti dvaput dnevno. Ako koristiš trputac u prahu, jako brzo ga moraš dobro promiješati s vodom i isto tako brzo to popiti jer se za par minuta zgusne, bude skoro kao gel, želatina pa ga je teže piti. Meni zaista pomaže, nije skup - 20-30 kn pakiranje od 100 g; dosta dugo traje. Ja sam uzela u bio&bio shopu, mislim da ga ima svaka biljna ljekarna. Probaj [:smijesi] !
2015 03 30
Ima li koga [:smijesi] ? Svi su očito već vitki na nogama laganim [:jezik] Htjedoh podijeliti s vama jedan savjet - trik iz iskustva, kojim se garantirano gubi 1 kg u 2 dana (ako je osoba već na dijetnom režimu ili čistim proteinima) - dakle, izribati 4-5 mrkvi i pomiješati ih sa svježe iscjeđenim sokom limuna - brutalno bljak okus, ali djelujeeeeee...!
2015 04 11
Eto mene. Još par dana i ponovno start. [:smijesi]
2015 04 14
1 2 ... 14 15 16 17 18 19 20