Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

cure iz zadra -mala pomoc

pozz curkice, komentirala sam sa frendicom iz zadra o prepelicjim jajima i kako su puno zdrava, ona bi ih kupila za djecu ali ne zna gdje nabavit, a ja sam daleko da joj ja kupim i pošaljem...pa ako neka cura zna gdje se mogu u zadru nabaviti bila bi jako zahvalna, i frendica i ja [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 01 03
to su ona mala, šarena jajca? Ja sam ih jednom prilikom davala malome, al se ne sjećam odakle ih je muž nabavlja, al kad večeras dođe s posla, pitat ću ga pa ti javim [:smijesi]
2015 01 03
da da prepeličja, za jačanje imuniteta [:smijesi] Super draga puno ti hvala [:zaljubljen]
2015 01 03
ja sam ih maloj prije uzimala u intersparu - pakiranje od cini mi se 12 kom je bilo oko 20 kn - nisam u zadnje vrijeme gledala, no pretpostavljam da ih jos drze...
2015 01 03
interspar
2015 01 03
Ima ih trenutno u Lidlu na akciji šest kuna i koju lipu mislim 9 komada i ima ih u Intersparu kako su i druge cure navele. Osobno sam ih kupovala od jedne gospođe u Zadru pa ako nađem broj, pošaljem ga u poruci.
2015 01 03
Ima ih u sparu supernova,a čak i u Tommyu.
2015 04 09