Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

fitoval kapsule i dojenje

Pozdrav zene! Dojim vec uspjesno 16 mjeseci. Sve super osim jedne stvari, a to je moja kosa. Prije trudnoce i dojenja sam imala uzasno gustu i kovrcavu kosu, a sada je ona totalno bezlicna, ni kovrcava ni ravna, takoder je poispadalo vise od pola kose, ne pretjerujem nimalo. Neprestano nosim rep, ne stoji mi uopce kratka kosa. Probala sam i ricinusovo ulje i ulje makadamije, cickovo ulje takodjer. Nista ne pomaze. Mama mi je kupila fitoval kapsule. Ne pise na uputstvima dal ih smiju uzimati dojilje, doktorica mi radi tek od ponedjeljka. Da li ima koja iskustva s tim? Unaprijed hvala.
2015 01 06
Koristila sam njihov sampon i nisam primjetila neke velike promjene. Legica je koristila kapsule i nije bila zadovoljna. Posisaj malo vrhove i cesce koristi maske za kosu,kokosovo ulje...
2015 01 06
Sve prolazi u mlijeko,ja ih ne bi koristila osim ako ne želiš bujnu kosu i kod bebača [:zaljubljen] [:hihot]
2015 01 06
Ovo kao da sam ja napisala! Sve mi je bilo tako dok se nisu hormoni uravnotežili. Vrati se sve u normalu, možda treba duže ali ne brini, bude to sve po starom! Dok sam se češljala, umirala sam od straha jer sam mislila da će sva moja divna kosa otpasti...još je tu i ide mi sad opet na nerve njezin volumen! Ah, mi žene! Nikad zadovoljne!!! He he
2015 01 06
Ricinusovo i kokosovo ulje,al treba biti uporan,nevidi se ako se 2 puta stavi,tek nakon 2-3 mjeseca al onda doslovno bukne i raste jako brzo,a to sto ti ispada je vjerovatno od hormona,fitoval kapsule sam isto koristila i pomogle su al isto kao i ulje tek nakon 2 mjeseca,nemoj cesljati kosu mokru,cesljaj prije pranja i inace 2 puta na dan(efekt masaze) radi cirkulacije,bice sve ok [:zaljubljen]
2015 01 06