Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Omiljeni ili želim to

Kako se osjećate kad se proda artikal kojeg se stavile u svoje omiljene? Imam brdo stvari koje sam stavila u tu kategoriju, ali ne stignerm sve pokupovati . [:hihot] .....pa budem jako tužna. [:tuzan]
2015 01 07
ja sam tuznija kad netko moj artikl stavi pod omiljene i to je to ... i ja samo gledam tu brojku... i nitko se ne javlja... [:hihot]
2015 01 07
Samo za neke prilike jer nisu mi svi omiljeni stavljeni u cilju kupnje vec samo svidjanja....uf bilo je par komada radi kojih mi je krivo i nisam ni kasnije naisla na ista slicno...
2015 01 07
I ja budem tužna, ali ono ako nešto baš jako želim onda to kupim čim nađem ili čim skupim prve pare. Ako imam stvari neke u omiljenima dugo to0 znači da me ustvari ne sviđaju baš toliko ili da ih trenutno nebi nosila (nisu za trenutnu sezonu ili su svečane itd) tako da u biti ni ne čudim se ako se proda..
2015 01 07
Budem tuzna, zato se uglavnom i potrudim cim prije kupiti nesto sto mi se jako svidi.
2015 01 07
Uglavnom mam i kupujem ono kaj treba klincima i meni a ostatak ako dođe na red . Nisam baš tak jako tužna jer u masi ovih silnih stvari , opet natrčim na nekaj kaj završi u mojim omiljenim. [:smijesi]
2015 01 07
Kažem si: ah dobro, očito mi nije bilo suđeno. [:smijesi]
2015 01 07
Bojim se da li ću se objesiti ili da si prerežem vene ili da se utopim u kadi Ma dajte žene drage- koja tuga radi neke krpe ???? OMG Svasta...
2015 01 07
Al opet to u omiljenima i ne znaci da je netko stavio jer ima namjeru kupiti. Npr.. jedan moj artikl ima 23 sviđa mi se a opet nikad ni jedan upit o kupnji za njega pa cak ni onaj da snizim cijenu ili nesto. Tako da mislim da to u omiljenima i ne znaci svima kupnju neki jednostavno kliknu jer im se sviđa iz nekih svojih razloga ali nemaju namjeru kupiu
2015 01 07
potpisujem što je napisala zEEkAY, imam artikle koji imaju oznaku omiljenog kod nekoliko cura, a niti jedan upit za taj artikal.. xD
2015 01 07
i ja sam tužnija kad netko stavi moja artikal u omiljene i to je to...
2015 01 07
meni se baš neki dan prodao artikl koji sam pikirala, s tim da sam poslala curi poruku prije 10 dana... odgovora nije bilo i onda kliknem nakon nekog vremena i vidim prodano.. [:znoji] [:place]
2015 01 07
Ja sam baš žalosna kad mi nešto izmakne .....ali ,,,eto .ono što mi se sviđa često ostane ,,,,,ali dobro-ionako nemam love.... [:ljut]
2015 01 07
ja jednostavno volim cesto listati svoje omiljene i pregledavati [:hihot] [:hihot]
2015 01 07
jos gore je ako se javis curi i kazes da zelis kupiti tu stvar, a ona ti danima ne odg i onda nakon duzeg vremena vidis da je prodano [:place]
2015 01 07
1 2