Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Ulje macadamia

Drage moje ,ima li tko iskustva s uljem i maskom od macadamie za ostecenu kosu? Zahvaljujem unaprijed na odgovorima [:poljubac]
2015 01 08
sry sto se ubacujem [:sramezljiv] planiram si kupit onu masku od macadamie,cijena joj je 179 kn jel ju neko koristi? kakva je? jel ju neko prodaje [:hihot]
2015 01 08
Bolje si kupi čisto ulje makadamije nego kojekakve maske za brdo love . Čisto ulje čini čuda.
2015 01 08
Ja ih koristim i savršeni su! Kosa je oporavljena, mekana, mirisna i zaista vrijede svake kune. [:smijesi]
2015 01 08
Ja sam isprobala šampon i masku za kosu.Šampon mi je bio katastrofa za moju gustu i oštru kosu dok maska mi je super.Dosta je veliko pakiranje tako da ti dugo traje.Ja sam je stavljala poslije svakog pranja kose. [slika:ee7201ac-a0df-4c6a-a2aa-81c07a883132]
2015 01 08
Macadamia proizvodi su jako hvaljeni, meni osobno nisu nešto posebno. Npr. La croa (što je slično Macadamia proizvodima) su mi daleko bolji, a povoljniji. Čisto ulje makadamije je stvarno odlično, koristim ga kao pakung prije pranja kose, al ono nema niti fini miris niti se može koristit nakon pranja kose za zaglađivanje jer je premasno.
2015 01 08
a jel ima netko za preporucit nesto za brzo rast kose? [:smijesi]
2015 01 08
ja koristim šampon,regenerator i ulje za oštećene vrhove od macadamie..svaka pohvala [:smijesi]
2015 01 08
radovita masaža vlasišta i kombinacija ulja ; makadamija,argan,ricinus,ulje pšeničnih klica,avokado...
2015 01 08
I ja sam koristila i super je ali se slažem s NomadOrganic potpuno. Sada sam dobila na poklon hladno prešano ulje sjemenki papaje; isto je odlično za regeneraciju oštećene kose.
2015 01 08
Ricinusovo ulje potiče rast kose, umasira se u tjeme prije pranja kose, drži se bar 1h. Pročitala sam tvoj post na drugoj temi, rekla bi da ti nije problem da kosa ne raste (jer to je poprilično nemoguće) nego da ti kosa puca pa je manje više na istoj dužini.
2015 01 08
ma naravno da mi raste, ali ne tolikom brzinom kao drugima, kad se pogledam u ogledalo ne vidim neku drasticnu promjenu od prije dvije godine [:tuzan] ali istina je da mi je kosa suha i ostecena jer stavljam plave pramenove i peglam kosu, ali stavljam maske na nju, ulja i zasticujem prije svakog susenja i peglanja,,,
2015 01 08
Ricinusovo ulje svakako za rast svih dlačica. Neke cure u neznanju su njime mazale lice i tijelo pa im je izrasla brada i odlakavile su. [:hihot] Zato oprezno s njim: isključivo za kosu i obrve! Čisto ulje makadamije, avokada i argana od Kemiga su isprobano najbolji pakunzi za kosu. Držiš ih pola sata prije pranja i voila: mekana kosica! [:zaljubljen]
2015 01 08
jel ima ricinusovo ulje za kupit u ljekarni?
2015 01 08
ovisno o tipu kose. deblja i neukrotiva vlas ce popit i ulje i masku ko eliksir vjecnog zivota. za svilenkastu tanku kosicu moze ispasti prejaka, u smislu masna i otezavat kosu. ja ju ne bih mijenjala za sva blaga ovog svijeta. mislim na macadamia naturaloil proizvode, ne kemigove i slicne verzije, koje ni mriisom ni ucinkom nisu, meni, ni za istim imenom nazvat.
2015 01 08
1 2