Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

koje role kupiti

trazim polovne role cisto malo za rekreaciju pa ako se koja kuzi u to ,molim preporuke. na sta tocno gledati kod kupnje rola itd. lp od mene i hvala.. [:smijesi]
2015 01 10
I ja se pridruzujem pitanju. Trazila bi role s umjerenom cijenom i kvalitetom. Gdje ih kupit?
2015 01 10
Ja kad sam kupovala gledala sam na kvalitetu kotacica.. dok sam bila klinka imala sam neke s poluplasticnim kotacicima, uzas za moje usi.. [:hihot] i kad sam se napokon odvazila kupiti neke kvalitetne role, pala sam sa njih i slomila ruku.. [:ljut] pri pad u zivotu s rola i odmah lom, od tada mi stoje u ormaru.. [:sramezljiv]
2015 01 10
Smudo777 Jel znas da trebas u nepromocuvi rublje kad rolass ? To je sad pi novom
2015 01 10
Smudo777 Jel znas da trebas u nepromocuvi rublje kad rolass ? To je sad pi novom
2015 01 10
Bitno je da su silikonski kotačiči, a ima ih danas u svakom drugom dućanu. Ako ne želite ništa skupo, u Hervisu i Intersportu imate dobar izbor i ok cijene.
2015 01 10
Ej,curke ako koja treba role ja imam kupila sam prošle god.u lidlu stvarno su super i udobne kotačić silikonske ,na upit stavljam slike [:poljubac]
2015 01 10
Ja sam se nasla u Salomon i ne bi ih dala za nista na svijetu... Trenutno vozim isto Salomon sa aluminijskim karelom i vecim kotacima pa su i malo brze, ali prodajem i dva fitness modela pa ako se koja nadje u njima voljna sam i cijenu prilagoditi [:sramezljiv]
2015 01 10
Vidim da već dugo nitko ništa ne piše, ali mene zanimaju iskustva sa disco rolama. Gledam ih već dugo vremena. Ima li ih netko? [:smijesi]
2015 01 10
kastor-imam sve zivo nepromocivo [:hihot]
2015 01 11
probat cu malo na njuskalu potraziti..znam da ima neke fore siri,tanji,manji zbog brzine i podloge.
2015 01 11