Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

neugodne situacije

bolje da ti ih vrati prije nego provjeravajući ne išćupa kompletno krzno [:hihot]
2015 01 10
Svašta majko moja, stvarno ima bisera i bisera ovdje...
2015 01 10
Nesto mi je sinulo....blondee prodajes dosta trazene artikle...mozda te netko zeli ocrniti...
2015 01 10
Jaoo, kako se nekome to da, ja sam jednom dobila patike koje su imale oštećenje koje mi nije prodavačica navela, ali što da sad radim s njom, ispričala mi se, ali sad baš da ju vrijeđam i ne znam što, nema smisla. Ne znam di su ti ljudi rasli, da se ne znaju lijepo dogovoriti, ili priznati da se je predomislila, uviijek kažem, budi čovjek i sve se da srediti, a ne ovako, radi probleme svima..
2015 01 11
pa ovog nema nigdje..............
2015 01 11
Evelynn kako nema?, ma na krpicama ima svega [:jezik]
2015 01 11
Pa logično je da kad se čupa da će otpasti. Ne znam kakva su to ponašannja.
2015 01 11
heh draga moja ja sam od tebe uzela dvoje cizmice i prezadovoljna sam,,pogotovo ravne koje nosim svaki dan... [:zaljubljen] ee sad ako si tako ljubazna mozda da ti ih vratim pa da uzmem u drugoj boji pa da ih malo furam pa ti opet vratim [:hihot] [:hihot] [:zaljubljen]
2015 01 11
Ništa joj ne vraćaj i napravi primjer od nje da drugima ovako što ne pada na pamet. Ako nisi siguran da nešto hoćeš nemoj to ni kupovati. Shvaćam da netko nešto vrati ukoliko postoji problem ali ako problem nastane 10 sati nakon primitka i potvrde da je sve ok nije više stvar u prodavaču. Ukoliko se i dogodilo to da je shvatila da joj se zapravo ne sviđaju ili što već i sama si rekla da bi joj izašla u susret ali to se ne postiže bezobrazlukom i takvo ponašanje nemoj nagrađivati. Pa prije bih si nabila te pare u šup** nego joj ih vratila. Predloži joj da ih proda dalje i ciao, nemaš zašto trošiti svoje vrijeme i energiju na ovo. ;)
2015 01 11
Ako kupim nešto ili zamijenim kaj mi na kraju ipak ne odgovara- stavim dalje u prodaju i gotovo,tako i većina drugih cura .Bez veze se uopće zamarati sa takvim stvarima [:vrti]
2015 01 11
Ne bi ja u ovom slučaju radila povrat jer nema opravdanog razloga! Kao što su cure rekle očito je sama iščupala jer se predomislila pa sad izmišlja toplu vodu..bila je super zadovoljna samo par sati prije traženja povrata a sad su nenosive?!?Ma daj... [:smijesi] [:hihot] [:hihot]
2015 01 11
Samo da napomenem da sam joj paket jos isla sto prije poslati a imala sam granolom, i da me sad jos ovako zeza. stvarno sam ljuta [:frustriran] [:frustriran] pokusala sam sad jos jednom na fini nacin,ako nece ic cao djaci blondee , prije 16 sekunda Pozdrav, evo sada kad sam doma da razgovaramo u miru..Zanima je tocan razlog povrata? Jer i ja i vi znamo da cizmama nije nista, i da se svako umjetno krzno ispusti par dlaka pri otvaranju. Dakle te cizmice je kupilo jos 4 cura, prodaju se u ducanu u Zagrebu i ova situacija je smjesna.. Ne razumijem stvarno sto se desava, htjela bi iskreno s vama pricati, jer ne zelim nikoga ostetiti, ali takoder necu ni dozvoliti da netko mene ostecuje.
2015 01 11
1 2 3