Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako vam ide prodaja?

kimber pa super...bar nećeš imat puno za selit... [:hihot] [:hihot]
2015 01 11
Nikako jer kad god objavim na forumu sto nudim i neke akcije neko mi upadne u razgovor i napise da bolje obrisem temu doj me admin nije vidio blok cu dobit nesmijes se reklamirat ne kuzim, bila sam curama u inbox pisala nesmije se ni to sta se smije moras imati diplomu za ove krpice :-(
2015 01 11
I meni na fejsu stala prodaja.Ovdje je -kako kada,ako nema prodaje- mijenjamo se [:smijesi] Na njuškalu isto slabo,tu i tam se nekaj proda [:hihot]
2015 01 11
zenskiormar3...na Vas sam naišla prije tjedan ili dva i bila iznenađena super pomalo vintage ponudom...ne kužim zašto cure koje vole takav stil ne kupuju više kod Vas...bunda i ciglasti kaput su zakon...
2015 01 11
draga matea a kuda bi dospio forum da se svaka od nas ide reklamirati na njemu??
2015 01 11
Bravo Amaly31lee to je istina ovo je ipak secon hand neke stvari su skuplje nego u trgovini plus na to ide postarina i nikada ne znas sto ces dobiti za cipele pise npr 39 al idu na 38 i 40,bunda od s do l?!
2015 01 11
Ja se ne mogu požaliti, ali mislim da je jako bitno da se možemo oko svega dogovoriti. Ne znam kad sam zadnji puta prodala nesto (i to uglavnom bude bar 2 stvari za jednu curu) a da nisam bar za 10kn smanjila cijenu. Ovo je secodn hand shop i bit je riješiti se dobrih stvari koje nam više ne trebaju,a ne istrošenih stvari na kojima netko želi zaraditi.
2015 01 11
Ekipa, ima tko tunike ili haljine tanjeg pletiva na jedno rame, šišmiš rukavi? Maybe ... [:sramezljiv] [:smijesi]
2015 01 11
Ide polako ali sigurno [:zaljubljen]
2015 01 11
Maaarleyka imam ja...crno siva i može na jedno rame...
2015 01 11
U zadnje vrime jako slabo al zato svaki dan dobije upite za zamjenu od korisnica koji imaju jedan ili nijedan artikl na profilu
2015 01 11
Hvala hvala AMALY :) Privatno njegujemo pomalo vintage stil pa je ponuda šarolika [:kesi]
2015 01 11
Pa ide prodaja. Dosta sam snizila cijene i po 20-30kn vesta pa vjerujem da zbog toga bolje. Sitna lova, ali meni kao studentici dobro dođe, kupim se nešto drugo kad skupim određeni iznos [:hihot]
2015 01 11
U 12.mjesecu je malo stala prodaja...ali vjerujem da će biti bolje. Malo sam korigirala cijene,dosta toga imam novog pa vjerujem da će krenuti. A kao kupac nisam baš dugo ništa kupila i zbog toga mi je žao,ili cure ne odgovaraju na poruku,ili ne pristaju na primopredaju,a ja iz principa ne želim plaćati poštarinu,a u istom smo gradu..i tako...
2015 01 11
kod mene slabo nešto iskreno....pa pitam za zamjenu al nitko ništa...pa zar imam tako grdu odjeću il šta? nekužim....pa ja uvijek pogledam tko šta nudi, i ono šta mi netreba sad trebat će mi za kasnije, nejde očito ni jedno ni drugo bar kod mene... [:smije]
2015 01 11