Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako vam ide prodaja?

Nikako [:hihot] ako se nekom nesto slucajno svida kod mene, a smatra da je cijena previsoka neka predlozi svoju [:jezik]
2015 01 11
matea- takve teme su zabranjene, jednostavo REKLAMIRANJE je zabranjeno, oduvijek. samo do sada adim bas nije obavljalo posao i nije blokirao i brisao to. imaju teme koje admin otvori i tamo nudis, reklamiras, mjenjas,kupujes. ali ti takve teme ne smijes otvarati. zamisli sada da nas 100.000 i vise, svaka otvorimo svoju temu i reklamiramo se?
2015 01 11
nešto slabije ovaj mjesec, no tek je početak [:smije] tješim se... malo aukcija... malo zamijene.... prodaja... no iskreno puno više na drugim oglasnicima i sl. stranicama.. pošto imam stvarno svega od igle do auta doslovno [:smije] tako da tu i ne mogu staviti sve stvari u svakom slučaju ne žalim se... kap po kap.. [:jezik]
2015 01 11
na jesen je islo, pa onda nista, sad je opet nesto krenulo
2015 01 11
Opcenito prodaja ide puno puno slabije zadnjih mjeseci. Prije bih sve prodala skoro odmah, sad malo steka. A vjerujem da je kriza i da ljudi nemaju novaca nazalost. Bas se osjeti s obzirom na prijasnju prodaju (unatrag godinu i mozda vise) i sad.
2015 01 11
na fejsu slabo, i na krpicama slabo. njuškalo apsolutno ništa,forum.hr rijeeeetko kad [:tuzan]
2015 01 11
QueenKikica17 daj nam otkrij zlatno pravilo aukcija...kolika ti ja i za koji artikl bila početna i koliko je bio bid...jer meni nije jasno kako na aukciji bilo što prodati...
2015 01 11
Pa stavim jako nisku cijenu, a bid 3kn..novi parfem sam prodala za 13 kn, kape i marame za 10 kn, nova jakna za 90kn,torba 10kn. Tko god se javio dobio je neki veliki popust, npr. Stvari za 150 kn-stavim 75 kn s pt. mislim da je to normalno s obzorom da je nova roba sada snizena 50-70% Rjesila sam se stvari koje ne koristim, a usrecila nekoga :) nije puno, ali kad sam sve zbrojila..bez postarine 300 kn
2015 01 11
Dosta slabije ide prodaja nego prije svakako, ja sam snizila cijene i na 10 kn po artiklu, pa sam imala 5, 6 prodaja..
2015 01 11
QueenKikica17, pa to je super, rijesila si se onog sto ti ne treba, dobila fin iznos, dobro i tebi i kupcu [:zaljubljen] [:smijesi]
2015 01 11
Pozdrav,ja sam nova ovdje. Prodaja mi ovdje ide nikako. Na njuskalu je bolje tamo sam uspjela prodati dosta stvari. Ne znam zasto je ovdje tako tesko nesto prodati? Cijene stavljam stvarno realne, ne stavljam nista sto je osteceno na prodaju al eto. Nadam se da ce biti vise srece u skorije vrijeme. Lp
2015 01 11
Procitala sam da je netko znao imati 15 prodaja u mjesecu, svaka cast...moj rekord je mozda 5 u mjesecu...
2015 01 11
Zašto se bunite oko cijena? Zar bi netko trebao kupovati po dućanima za stotine, tisuće kuna a onda ovdje prodavati (nakon što nije nosio ili jednom nosio) za 30-50 kn? Ako je cijena visoka nema upita, ako je snižiš onda milijun upita je li oštećeno, je li puno nošeno, dakle ugoditi se ne može svakome. Mišljenja sam da svaka roba nađe svog kupca, samo je pitanje je li prodavač ovdje da proda pošto poto ili je voljan čekati. Ja prodam po jednu stvar možda u dva mjeseca, ali uopće mi to nije prioritet boravka na krpicama. Ne možeš čekati da ti netko kupuje dok ti sam ništa ne kupuješ. Krpice su po meni najbolje od svih sličnih stranica jer na fejs stranicama prodaja ide samo administartorima grupe, slučajnost..ne bih rekla. Lijep pozdrav svima! slažem se s ovime, tako i meni ako je cijena veća nitko se ne javlja, a ako je manja onda svi smatraju krpom i zele jos manje cijene -.-
2015 01 11
nekak slabo ide...
2015 01 11
Ok, al ljudi su cudni :D meni jedan predmet bio 30ak kn, stavila malo bolje sliku i cijenu 70-80 jer me zanimalo sta ce se dogodit..i odma prodano haha :) tkd cure eto mozda je bas trik u povecavanju cijena..neki misle ako je jeftino da ne vrijedi :D
2015 01 11