Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako vam ide prodaja?

ja sam ovih dana prodala gležnjale i zaradila onoliko koliko zaradim u pola godine [:hihot] , ali inače prodam jednom mjesečno, ili jednom u dva mjeseca
2015 01 11
Ja evo ne znan jesu li u mene previsoke cijene il šta? [:hihot] Relativno san i nova tu, ali evo sve nešto trči trči pa prodaja, a u startu su odma odletile 2 malo skuplje stvari [:sramezljiv]
2015 01 11
@Malestvarcice istina. Ako stavim vecu cijenu skupi je, ako stavim manju nece nitko jer misli da je krpa. Pa sad budi pametan. Mozda mi neke cijene i jesu vece. Al nikad ne prodajem za onoliko za koliko sam kupila, uvijek snizim i to dosta, s obzirom da su mi skoro sve stvari s etiketama nove. Prodajrem vec valjda godinu dana Opulence haljinu koju sam masno platila, za 200 kn, sad sam je jos snizila. I nitko nece. Da ne govorim da su cure ovdje Opulence haljine prodavale po 700 kn. Mozda bi otisla da je tako cijenim [:smije]
2015 01 11
Ja ne kupujemo ovdje nesto zato sto je jeftino nego nešto sto mi je lijepo i treba mi. Ima tu masu stvari koje i da netko poklanja ja nemam nikud s njima. I 20 kN mi je skupo za to. A i sve sto sam kupila tu bilo je lošije od onoga sto prodajem.Uvijek idu trendi stvari.Nitko neće stvari iz prahistorije....Ako sam nešto platila 300,400 kN, ne želim staviti cijenu od 20 kN. Ako nejde radije cu nekome pokloniti u svojoj okolini...
2015 01 11
krenulo je nedavno kada sam sve snizila u pola cijene jer shvacam da je kriza..vecina curka i dalje drzi prevelike cijene a trebate biti svjesne da su po ducanima majice sada i po 7kn tako da je tesko ovdje nesto prodati za takoreći ok cijenu [:zaljubljen]
2015 01 11
Sve je to istina što kažete... ima jeftinih stvari, ali i skupih da ti pamet stane (mislim na one bezrazložno skupe stvari). Ali razmislite i koja je ovdje konkurencija... pa da zbrojim sve trgovine u svom i susjednom gradu, nema ih toliko koliko je virtualnih dućana tu na Krpama.
2015 01 11
1 2 3 4 5