Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Pa ja cu poludit -.-

Ako pobijedi i to u izborima u kojima je izasao toliki broj ljudi, sve je jasno.
2015 01 11
Upravo si pokušavam zamisliti kolindu kao vrhovnog zapovjednika hrvatske vojske. ... Nadam se da neće doći do rata dok je ona predsjednica.
2015 01 11
Meni je zao sto vi pojedinci mislite da ce gospođa Kolinda nešto promijeniti. ako ste imali politiku u školi vjerojatno ste naučili da predsjednik nema bas neke ovlasti. I zalosno je sto se crnilo Milanovićeve nesposobne vlade zacrnilo gospodina Josipovića. Oni obećavaju stvari koje ne mogu ispuniti, a mi im naivno vjerujemo. Jedva cekam da Karamarko dođe na vlast pa da vidite onda ;) onda nam se crno piše. Ja osobno nisam ni za SDP a ni za HDZ. sve je to isti lopovluk. i ovi natpisi YUSIPOVIĆ, čemu? ajde molim vas po cemu on zagovara Jugoslaviju??? Ja sam dosta citala o njemu, i slusala ga, i ni jedanput nisam u tim njegovim riječima naišla da zagovara i da je za Jugoslaviju. i ovo u Mostaru, pa ti su ljudi 100 posto bili podmićeni, to je tako očito Kolinda je svasta obecavala u kampanji, vecinu stvari koje ona kao predsjednica ne moze ispuniti, pa sada, ako ste slusali njene govore, mogli ste sve shvatiti :) svaka čast ženi, ali meni je ona zbog HDZ-a koji nas je uvuko u govna totalno antipaticna.
2015 01 11
Ja si je totalno mogu zamislit [:kesi]
2015 01 11
Zamislite da je moja bivsa zupanica....hehehehheehhehee....hrv bi proglasila bankrot nakon njenih tuluma... [:hihot]
2015 01 11
nama malim ljudima se isto pise, bila Kolinda ili Josipovic na vlasti..
2015 01 11
Obična lutka iza koje Karamarko poteže konce.....I onda će Karamarko biti premijer i eto nam ga na kad smo glupi narod.
2015 01 11
Ma tako je...tko god da je ali promjena lika nakon 4 godine je dobrodosla...pravila ostaju ista...same all...same all...
2015 01 11
Kao da je bitno,kod nas se ionako vrte samo HDZ i SDP ...a predsjednik je ionako samo firgura / ukras kod nas
2015 01 11
mene najviše zanima kako će se Milanović prislit čestitat joj [:smije]
2015 01 11
Postoje i teorije da je Kolinda kao članica Trilateralne komisije pijun puno moćnijih ljudi od Karamarka....
2015 01 11
A ja sam bas htjela da Sincic dobije prvi krug -.-
2015 01 11
Svaka promjena dobrodošla da se promućka ova ustajala voda.Svaku vodu stajačicu treba s vremena na vrijeme zavrtiti jer se usmrdi,jer se pretvorilo sve u žabokrečinu.Svi su dobri svaka promjena samo ne više Josipović koji nas je toliko unazadio.I drago mi je ako to bude napokon jedna žena.
2015 01 11
ninipini-baš tako.točka.
2015 01 11
Između dva ''smeća'' , bolje izabrat ono manje [:hihot]
2015 01 11
1 2 3 4 5 6 7 ... 10