Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Pa ja cu poludit -.-

Rebuita- stvar je obrazovanja i nekih stvari koje ljudi ne vide, sta cemo, u takvoj državi živimo. Živcira me ženska s tim govorima njenim i dizanjem ruku. i ne volim ove mržnje sto hdz potice, indirektno, ali to pametni ljudi vide i ovakva vrijeđanja, strasno. zao mi je pojedinih nacionalnih manjina, jer sa na njih odnosi ta mržnja. ma joj mogla bi ja svasta napisati,ali džabe. :) sve u svemu: ISTO NAM SE PIŠE
2015 01 11
Kimber Kolinda postavit ce mrzitelje, nacionaliste, lopove? I to je bolje?
2015 01 11
Kolinda nam želi staviti još veću granicu da odemo u mirovinu. Znači možemo očekivati kod nje da ćemo do kraja života radit. Ne zna neke zakone, sami politički analitičari kažu da nisu točno sigurni što će ona raditi jer 90 % što je ona rekla ne smije radit i nema ovlasti. U budućnosti će možda kažnjavati one koji ne idu na izbore. Itd. Za svakog od kandidata se može reći nešto negativno. Kolinda ima jednu stvar - a to je jezik. Samo se nadam da neće bit gore.
2015 01 11
Josipovicu je teret bila Milanoviceva vlada, Kolindi Sanader i Karamaerko.. al kako je Matija Babic napisao na fejsu "Ali koliko tek ljigav, nesposoban i korumpiran trebaš biti da izgubiš izbore od jedne Kolinde?!" [:hihot] [:hihot] ovo su ionako izlazne ankete, do 22 sata moguce su promijene, meni osobno nebitno hoce li gospodin lignja ili zena milfica pobijediti, samo neka svima nama bude vec jednom bolje.. tocka.. [:smijesi]
2015 01 11
Bas smo papcine cim vjerujemo njezinim 'promjenama'! I kako bi ona nas mlade uspjela zadrzat u ovakvoj drzavi koja dopusta lopovluk?
2015 01 11
Matija bi o ljigavosti? moze. Koliko ljigav i nesposoban je tek onaj kojem je jedna severina sjela na zig [:smije]
2015 01 11
hahahahaha cipela [:place] [:place] [:place]
2015 01 11
52,49% [:smije]
2015 01 11
eto ga na, doslo do promjena [:hihot] [:hihot]
2015 01 11
ma nece mene nista ovjde zadrzat, prvom prilikom ODO JA, kako veli Rozga ;) i kako je rekao moj prijatelj kada su ga pitali je li glasao: da,za sebe, prije dve godine kada sam otisao odavde. I da ova vrijeđanja na račun Josipovića, da je komunista i četnik blabla Stvar je obrazovanja da treba znati razliku između komunista i četnika hahah to mi je presmješno kako su ljudi ponekad zatupljeni.
2015 01 11
Sad Josipović vodi 5 % odjednom
2015 01 11
neki dan naslov na indexu-Nek nam bog pomogne netko od ovo dvoje će bit predsjednik/ca [:smije] [:smije]
2015 01 11
[:smije] [:smije] [:smije]
2015 01 11
Bogati. Od kad je indeks vjerski nastrojen? [:smije] vjerojatno od kad se ceslja ko da institucija precjednika na ista utjece [:smije]
2015 01 11
Mirela Holy mi je, kad u kamera pokaze iz daljine, kao casna sestra obucena.. [:hihot]
2015 01 11
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 10