Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

zna li netko kako "sistem" funkcionira?

ovako.... znači, dođe mi danas kazna za prekoračenje brzine, kazna od 1000kn... uručio mi je striko policeman... i kaže on meni...znate da imate pravo na žalbu, bla bla bla... ili možete platiti trećinu...uostalom, sve Vam piše unutra....i ode.... i sada ja prvo moram skužiti gdje me uopće snimili...kada...nemam pojima uopće jer me nitko nije nikada zaustavio... samo dobila kaznu...unutra vidim da imam mogućnost plaćanja 500kn, ali mene zanima o kakvoj trećini je pričao? molim nekog tko zna pouzdano nešto o ovome.... imam jako malo vremena pa molim pametan i pouzdan komentar.... jer prvo ću platiti pa tražiti krivca koji je stisnuo gas [:hihot] [:hihot] [:hihot] ...hvala unaprijed
2015 01 12
Jednom sam se žalila na kaznu od 1000 kn zbog prebrze vožnje i dobila odjeb jer je kao prevelika kazna za oprost pa sam platila... Ali to je bilo prije par godina, ne znam kako je sada.
2015 01 12
ako se zalis i odes na sud i recimo sudac kaznu potvrdi onda u roku 15 dana mozes platit 2/3 ...mozda si ga krivo cula za 1/3 ako pak neces pisat zalbu onda plati u tom roku koji ti je policija dala za 1/2
2015 01 12
Ako u roku od 3 dana uplatiš 2/3 kazne ti se otpisuje, tako sam ja nešto plačala ali ima već i godinu dana, najbolje odi do najbliže policijske postaje i pitaj tamo, sve će ti objasniti, trebali bi [:smijesi]
2015 01 12
zaboravi žalbe, vjeruj meni, to ne prolazi a u konačnici više košta [:boji] [:boji]
2015 01 12
ne mora znaciti, ako nije kaznjavana, a neka kazna je do 1000 kuna onda se moze preinaciti u manju zbog npr lose financijske situacije,
2015 01 12
da, onda mora napisati žalbu i čekati ročište kod suca za prekršaje, i onda sve ovisi koga dobije i na koju nogu je gospon sudac taj dan ustao [:znoji]
2015 01 12
mi smo imali kaznu isto oko 1000 kn zbog brzine, zalili se, bili pozvani na sud, i smanjili Nam kaznu ... Piši u žalbi da ti je prva kazna ako je i mogla bi se prihvatit žalba, sve ovisi o sudcu ili sutkinji Bar smo mi tako prošli ,,,, Sretno [:smijesi]
2015 01 12
ne namjeravam pisat žalbu, namjeravam platiti u roku tri dana.... sigurno sam ga dobro čula, striko policajac je rekao iznos od 300kuna.... trećinu.... dobro sam čula...reko mi da unutra sve piše...a meni piše unutra samo za polovicu iznosa
2015 01 12
kad sam ja dobila pisala je tocna adresa i datum kad u me uslikali. oni u bazi imaju tu sliku. to je doduse bilo prije 2-3 god. otisla sam tamo i sastavila zamolbu da buduci da do sad nisam bila kaznjavana, molim da mi opravdaju kaznu uz opomenu. to slikaju radarom bez zaustavljanja meni je samo pisala kazna od 1000 kn... nikakve trecine itd odobrili su mi zamolbu i nisam placala kaznu al zato sad prije nove godine su me uslikali i zaustavili i sretni ti Zeljka praznici...ok bila je moja krivnja al na tako sugavom mjestu su tavili 50 kmh ogranicenje da je to strava.
2015 01 12
ako uplatis 2/3 kazne,racuna se kao da si platila sve ali imas neki rok. A ako mislis pisat zalbu zali se na fin.situaciju,ili ako ne radis pa nemas odakle platiti i td. 3 put sam pisala zalbe,samo jednom su odbili.
2015 01 12
koliko bi ja trebala sada uplatiti u roku od 3 dana ako je kazna 1000kuna? to mene zanima.....
2015 01 12
Možda je najbolje zvati onoga tko ti je kaznu izdao. Inače, snimili su te - nije te morao nitko zaustavljati... [:tuzan]
2015 01 12
pa kako ti ne piše, jesi dobila rješenje, prekršajni nalog ili kaj već [:sokiran]
2015 01 12
Mog muža zaustavili napuhao je trebali su mu uzeti vozacku na 6 mj ja mislim i 2000 kn kazna al smo se zalili i isao je na prekrsajni smanjili su mu kaznu na 500 kn i bez oduzimanja vozacke dozvole....Trebalo bi ti pisati za sta te se tereti tj za sta je kazna....
2015 01 12
1 2 3