Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Sve po 1kn... -.-

Da, istina... Pogotovo ovo za Lot - svaka stvar posebno!! [:vrti] Oglase po 1,00 kn osobno - ne gledam - jer je sve dosad bila navlakuša sa drugom cijenom. Recimo, kod mene je postarina - vec uključena u sve cijene - i to pise i u opisu i na samom profilu (znaci 2x naglašeno), ali kupci me i dalje znaju pitat "jeli to sa ili bez postarine" [:sramezljiv] Valjda su postali svi nepovjerljivi.
2015 01 13
Ima još puno otvorenih stavki tu koje bi trebalo počistiti, eliminirati i modificirati. Kupnja na krpicama bi trebala biti jednostavna i praktična, definirana i konkretna a u više slučaja nije... Ljudi oglašavaju artikle kako smo vec konstatirale sa krivim cijenama, djelomičnim informacijama, krivim opisima što ruši reiting pojedincima koji se trude i koji su uredni... Kako možeš oglasiti cipele bez broja i još u opisu istih napisati:nisam za zamjene-samo prodaja!!!( s nekoliko uskličnika) i uz to ne napišeš apsolutno ništa o artiklu kojeg prodaješ...katastrofa! Jako jako neozbiljno...
2015 01 13
Više mi takve uopće nije žao prijavljivat, stavi koliko je, jedina razlika između toga i uplate nek eventualno bude pt i amen [:frustriran]
2015 01 13
1 2