Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Sve po 1kn... -.-

Nažalost ta 1kn na krpicama svakim danom postala je PRECIJENJENA. Naletila sam neki dan...osoba stavi cijena 1kn,otvoris link a u opisu cijena 800,00kn Nažalost sve je postalo puno zamka..neke osobe nesto mozda bas žele prodati za 1kn..ali vecina nas postala je totalno imuna na tu cijenu,i jednostavno takve oglase niti ne gleda.. Moje je mišljenje da bi trebalo biti pravilo koju cijenu stavis,po toj prodajes. Zna se za što sluzi opis!!! Pratim malo po forumu..neka gospodja je pisala kako joj se dogodila neugodna situacija..cijena je pisala cca 50kn,a u opisu cijena 150kn... nastala je cijela zbrka..
2015 01 12
ja se slažem! lipo stoji u pravilniku za zaštitu potrošača"prodavač je dužan kupcu prodati artikal po navedenoj cijeni" pa bi tribalo i ode da takvo pravilo vridi! mene isto to užasno živcira [:frustriran] ,prodajimo svi po 1kn,pa kad damo podatke za uplatu kažeš da je cijena sa još dvi nule [:smije] ,onda joj ostaviš negativnu jer ti je uzela podatke a neće kupiti [:hihot]
2015 01 12
kliknem ako me zainteresira, pa kad vidim da je sve lažno napisano, ne mogu se suzdržati od onog prijavi [:ljut] [:ljut] a i kada ljudi stave samo slike s neta, a niti jednu svoju. [:frustriran]
2015 01 12
Mnoge stave cijenu 1kn i to im znači da kupci sami ponude cijenu, a na kraju u opisu piše neka cijena i to fiksna. uglabnom obična navlakuša [:vrti]
2015 01 12
Meni najdrazi po kunu,bar znam da se ne moram muciti otvarati [:smije]
2015 01 12
To je postala obična navlakuša,stave cijena 1kn kako bi njihov oglas bio medju prvima,a nisu svijesne koliko je to ljudima odbojno...
2015 01 12
Užasno mi to smeta. Nelojalna konkurencija postoji i na krpicama..
2015 01 12
Strašno je gledati svakodnevno te merketinške očajne trikove
2015 01 12
istina ali zbog takvih neki više i ne gledaju niske cijene.. ako stavite npr. 10 ili 20 kn desi se da vas pitaju, jel' to tooo.. ili što?? [:sokiran] [:smije] evo meni u petak cura uzela 3 stvari po 10kn ali je pitala da li to toliko košta [:hihot] bila je iznenađena [:smije] a vjerujem da je to zbog takvih navlakuša koje stave cijenu 1kn, 10kn.. a na kraju artikl 100kn a nekada i više [:zaljubljen]
2015 01 12
U potpunosti se slazem sa svima...smatram da je to nepoštivanje kupaca i prodavača!!!
2015 01 12
no moram se nadovezati na temu.. i neki kupci su uff.... [:ljut] [:znoji] npr. imam dosta jeftinih stvari i onda artikl košta 10 ili 15kn a ono upit, jel' to sa pt.. [:frustriran] ee.. to me stvarno ljuti.. jer kao tisak je dođe više nego artikl.. pa dobro rekala sam zadnjoj, onda ta majica košta za vas 50 a ne 10kn , pa je tisak ispada manje od artikla, jel to onda u redu [:smije] oooo... bisera [:boji]
2015 01 12
I meni se desi da ljudi po nekoliko puta me pitaju da li je cijena koja je oglašena točna. Druga stvar koja mi se često dešava je vezana za stvari koje prodajem u lotu. Ljudi oglase prodaju lota što sama riječ govori o čemu je riječ ali oglase cijenu jedne stvari iz lota i kada otvorite stranicu vidite da cijena se odnosi za pojedinačni artikal. Čemu onda naslov lot?? I tu mi se dešavaju situacije gdje me žene pitaju nekoliko puta dali je cijena za cijeli lot ili samo jednu stvar... [:sokiran]
2015 01 13
@stars606-da, da ima toga i kod mene [:hihot] Najbolji mi je bio jedan kupac prošli tjedan koji mi se javio na oglas poklanjam majicu.Naime, dotični gospodin mi je postavio pitanje da li on plaća poštarinu... [:hihot] Tužno i smijesno istovremeno [:sokiran]
2015 01 13
Slazem se s vama.
2015 01 13
DaniTomi , a daaa... taj lottttt... e to je isto priča za sebe.. a takvi upiti i jesu jer dosta njih stavi pod lot jedno a u opisu je to ustvari pojedinačna cijena.. ja sam odustala od lotova i sve izbrisala baš zbog 1001 upita... dali to ili ono.. bla.bla... i jednostavno stavim artikl jeftin pod sam artikl i gotovo... [:smije]
2015 01 13
1 2