Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Ricinusovo ulje

Pozdrav Cure, žene koje ste korististile ricinusovo ulje radi ispadanja kose, kada ste najranije vidjele prve rezultate? Užasno puno mi kosa opada nakon poroda, pa sam odlučila probati to ulje... sinoć sam stavila na kosu, tako prespavala i oprala kosu.... i ako imate još koji savjet ili preporuku za neki šampon, nešto iz kućne ljekarne što bi mi pomoglo, slobodno pišite... hvala [:smijesi]
2015 01 13
Uzmi si lush New sampon, meni je preporodio kosu [:smijesi]
2015 01 13
Pa meni je pomoglo u kombinacija s Kalovim kapsulama za obnovu kose, za nekih mjesec dana vidjelo se dosta mlade kose. Nakon poroda počela mi je također otpadati i to nakon 2 mjeseca i jako otpadala nekih mjesec i pol-2 i zatim je prestala sama od sebe, nisam ništa poduzimala. Dok su se hormoni smirili, smirila se i moja kosa.
2015 01 13
Gdje ima za kupiti taj šampon i koja mu je cijena?
2015 01 13
Meni je prije 2 godine (zbog promjene klime) opadala kosa luđački. Pila sam Ducray Anacaps kapsule i koristila isti taj njihov sampon. Savršeno nesto! Uz to sam koristila ricinusovo ulje - koje bih mazala samo na tjeme glave (ne po dužini kose), također super. Nakon cca 2mj - mlada kosa raste!
2015 01 13
Ma ne očekujem da će se stanje s kosom popraviti preko noći, ali zaista je zabrinjavajuće ovo koliko opada... iako mi je opadala i prije trudnoće, u trudnoći sve super i sad opet isto... prije sam koristila šampon od koprive, Olivalov od čička, ispirala kosu čajem od ružmarina ali ništa od toga nije pomoglo... @Lera217 - i meni je počela opadati 2mj nakon poroda... kao što kažete možda je sve do hormona...
2015 01 13
Mislim da je u ovom slučaju to isključivo do hormona jer to je učestala pojava nakon trudnoće. Pretežno počinje kod dolaska prve menstruacije nakon poroda i onda traje kako kome. Imajte strpljenja, ne znam koliko Vama već dugo opada, ali ako duže potraje provjerite si razine hormona, neka vas doktor uputi, a do tada nije naodmet probati s uljima i ako ne dojite s nekim vitaminima.
2015 01 13
Joooj, ja ne znam jel mi gore kad mi opada ili kad mi rastu nove mlade vlasi. Sve strši. K'o naelektrizirana mi glava. [:smije] [:vrti] [:frustriran] [:hihot]
2015 01 13