Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Kupiti bebi psića? Da ili ne?

Naravno, uvijek ima iznimaka, aličinjenica je da su mali psi iskompleksirani i u globalu ih krasi zivcanost. Moj labrador, imam ih dva ali jedan je na farmi, je pažljiviji prema mojoj djeci nego ja.bebici od 6 mjeseci ide blizu i s njuskom ju draga,tako meko i lagano da je to milina. Kad vidite pored bebice takvu mrgu od psa,čija glava je kao pola bebinog tijela, kako se vesele jedan drugome,to je naprosto divno.ja uvijek navijam za psa za kućnog ljubimca, jer kako je gore netko napisao, to je neprocjenjivo prijateljstvo. Beba + pas = savršen spoj ljubavi i povjerenja. [:poljubac]
2015 01 16
Ja imam 2 djece i malenu mješanku koja ih obožava i savršena je za djecu. Neovisno o vrsti razlika je od psa do psa... imala sam kujicu čivave koja nije voljela djecu iako joj nikad nijedno dijete nije niš napravilo, jednostavno je bila takva, tip mir-tišina-kauč-dekica. Nema kojeg ljubimca nisam imala (i još imam) , ali što se tiče djece nema boljeg od psa.
2015 01 16
Moja kujica dopušta bebaču (14 mj.) sve, ali jedno jedino pravilo postoji... ne diraj psa dok jede. Kad ona ne jede, on joj često vadi kroketiće iz zdjelice i stavlja ih u zdjelicu s vodom, pa joj sve istrese po podu, pa istrese njoj po glavi itd... [:smije] dok ona nezainteresirano gleda. Ali dok ona jede, ne diraj.
2015 01 16
1 2 3 4