Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Odgađanje mjesečnice... ?

Bok cure, Imam jedan važan vikend sljedeći mjesec i bas tada trebam dobiti mjesecnicu koja je uz pms Ajmeee... Cula sam da postoje tablete za odgađanje mjesecnice,pa me zanimaju vasa iskustva, da li ste "Odgađale" mjesecnicu i da li to utjece na zdravlje? Unaprijed zahvaljujem na savijetima [:poljubac]
2015 01 15
Odgađati možeš samo ako si već na kontracepcijskim pilulama. Za neke tablete druge zaista ne znam
2015 01 15
Na pilulama sam ja odgadala vec a za druge tablete neznam
2015 01 15
Ajojojoj, ne znam koliko je važan događaj i što ti se može dogoditi ako staviš tampon, takve stvari nisu za baš tek tako...
2015 01 15
Nisam na pilulama...to i jest problem... Majalike, inace znam koristiti tampon i da postoji mogucnost i za ovaj put,ne bi se upustala u "odgađanje"
2015 01 15
A da to pitanje postavis na pravome mjestu? Na krpama ovo pitat je isto ko i to pitanje izvalit kod vulkanizera.
2015 01 15
cipelitza, pitanje je postavljeno curama koje su već bile u toj situaciji i koje znaju nešto o tome, takvih sigurno ima. ne trebaš ti na svako pitanje biti loncu poklopac. [:pospan]
2015 01 15
Piju se onoliko dana koliko moraš odgoditi, a počinje se dva tri dana prije menge. Ne moraš biti na kontracepcijskima.
2015 01 15
I da, treba ti recept.
2015 01 15
cipelitza bas ti hvala sta si me "prosvjetlila" odo u vulkanizera... [:sokiran] vanna21 je sve rekla,hvala.
2015 01 15
Hvala ComeStai, svejedno planiram prije toga posjetiti ginekologa, zanimala su me iskustva [:smijesi]
2015 01 15
Vanna, imam pravo na misljenje da takvo pitanje ipak treba postaviti lijecniku. Stvar dobre namjere s moje strane. Njezin specijalist ce joj sigurno dati konkretniji odgovor od odgovora laika. Cisto jer je zdravlje u pitanju, ne boja kose ili laka na noktima. ti si, dakako, slobodna dati oavrt na svaki moj upis na forumu. To ti je car demokracije, ako mozes ti mogu i ja. [:sramezljiv] ako ne mogu ja, zaustavi se i ti.
2015 01 15
Žene to često piju prije mora. Nisam čula da je netko imao problema.
2015 01 15
cipelitza, naravno da sam planirala i savjetovati se sa svojim doktorom,ne radi se o "boji kose", ali su me zanimala misljenja cura koje su vec prosle kroz to iz "prve ruke"...
2015 01 15
Okorokor igraj se sa svojim zdravljem na nacin da po forumima trazis ideje .. al uzmi u obzir da curice koje pojma nemaju o nekim stvarima na ovakvim temama dolaze na svakave ideje. Uzmi u obzir da svako cita ovakve teme. Zar je toliki problem otic ginekologu? Zaista? Ako jest, onda se vracamo na moju prvu recenicu, ak je forum adekvatno mjesto za dobivanje ovakvih odgovora, onda je podjednako adekvatno mjesto i vulkanizer. Nemrem vjerovat da uopce nisi shvatila sto sam ti rekla [:smije] ..koja ti tocno korist od toga da neko veli da je odgadjao i da mu je sve dalje bilo okej? Kakve to veze ima s icime?
2015 01 15
1 2 3