Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Odgađanje mjesečnice... ?

čar demokracije da, ali pobogu ženo, ako nemaš pojma o nečemu, suzdrži se komentara, ako ne možeš pomoći na način na koji otvarač teme to treba, onda odšeći od teme jer tvoj komentar stvarno nije koristan ni za kog. pogotovo bezobrazan komentar kao tvoj. meni dosta na tu temu.
2015 01 15
Vanna, ako te uzrujavaju moji upisi, primijeni sto propovijedas, suzdrzi se citanja mojih upisa. Vrlo jednostavno.Ako zelis dati savjet, daj ga. Tko tte sprecava? Ne popuj drugima Sto da rade jer to povlaci za sobom da i drugi to rade tebi. Ti nisi daljinski i ja nisam tv. Ok?ok. Ako pak uopce nisi prepoznala savjet u tudjem upisu od puste zelje da se zakvacis na autora, opet pokusaj sebi bit gazda, ako ne kuzis, pitaj. Nemoj da ti bas svaki upis na forumu bude posvecen meni. Pomislit cu da ti se svidjam malo previse.
2015 01 15
cipelitza eto nisam shvatila stvaaarno... Bitno da si ti "shvatila"moje pitanje i dala mi adekvatan odgovor... Ocito i ti ne citas kako treba jer nigdje nisam navela da cu otrcat u prvu ljekarnu i kupiti svaku ...sto se ovdje napise,jos jednom cu napisat da PLANIRAM SVEJEDNO OTICI DOKTORU prije,za sto mi uostalom i treba recept....i smatram da bi se prije igrala sa zdravljem da nasljepo odem doktoru,nego da se prije malo informiram...
2015 01 15
Tebi je naslijepo doktoru. A ziherica na forum. Sta ja znam kakvog ti doktora imas. Ja svoje lijecnike i njihovo strucno misljenje ne bih mijenjala za sve forumasice svijeta. Kad smo kod informiranja.
2015 01 15
tako je to kad ti krpice postanu vrhunac života. žalosno.
2015 01 15
Kaze vanna, nakon jos jednog upisa posvecenog upravo meni. Icuce cwatki [:smije]
2015 01 15
...ok.vidim da neshvacas bit,a i ja nemam vise volje s tobom se "natezat" jer kako kaze Vanna svakom loncu poklopac i gotovo. Bezveze sam protratila temu i vrijeme... Pametnom dosta.
2015 01 15
Okorokor, oces preporuku za dobrog ginekologa? Ili ti je otvaranje i brisanje ovakvih tema hobi? Gukni golubice pa da znamo da se smijemo a ne placemo
2015 01 15
Cipelitza,cisto iz radoznalosti pitam"zasto stvarno na sve moras imat odgovor i jedva cekas neke rasprave?nemoj se ljutiti ali puno puta sam citala kako se uvaljujes nekim "pametnim"komentarima i jedva cekas da nekog poklopis,drugo je kad se zeza i tako ali ti jedva cekas dignut prasinu,warum?
2015 01 15
Ći ći ći cipelići..tratarara [:kesi] sorry, morala sam [:hihot]
2015 01 15
Cipelitza, nepristojna zena 40-ih godina kojoj je zivotni cilj popljuvat nekoga na krpicama, zena pita pitanje, ako nemas normalnog odgovora razguli, pretjerala si odavno! Dosadna ženo [:vrti] [:vrti]
2015 01 15
Ma kakvih 40. To ti je baba od 70 i kusur koja se ne seća šta je to menstruacija. [:pospan]
2015 01 15
a ti se kriješ iza fejk profila :D tvoj cilj je puno bolji cipko [:poljubac] i pobogu kako ste frustrirane i iskompleksirane, čemu vriđanje? nemojte mi samo reći da i cipelitza vriđa jer nije
2015 01 15
Ona ne zna sama šta bi sa sobom [:smije]
2015 01 15
Ajme Koviljka mi je bila baš LUDA u Boljem životu..hahahaha ajme...genijalano, baš sam se sad nasmijala
2015 01 15