Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Molim vas cure pomoc oko psica

Dobila sam psica na poklon za Bozic, star je sad vec 3 mj.. Piski po cijeloj kuci, čitala sam da kad se pomokri ili pokaki da mu treba namociti njuskicu malo i viknuti Ne i odnjetiga van kako bi pas probao svatiti da ne smije piskiti unutra, vec vani.. radila sam to tisucu puta, ali bez ucinka... znam da treba imati strpljenja, ja ga osobno imam, ali ukucani ga nemaju.. nikad nisam imala stene, i neznam kako se ponasati i nauciti ga da piski vani.. Problem je sto sam ja sa njim nakon svakog obroka vani, točnije svaki 1h do 2h, stignemo mi van, obavi on nuzdu, odemo u kucu, ja jos nisam zatvorila vrata on vec mokri na plocicama, obrisem, za deset minut on mokri na tepih. [:ljut] . Ako ima netko ucinkovito rjesenje neka pomazee...
2015 01 16
ima neki sprej za to u pet shopu
2015 01 16
hmm, neznas kak se zove i kako funkcionira?
2015 01 16
Hvala Bogu nisam imala tih problema [:smije] Moj psić je piškio po tepihu, ali sam ga svakih pol sata - sat vodila van, tako da se to kroz mjesec-dva reguliralo i prestao je [:smije] Kada traži van uznemiren je i vuče za rukav (siroče nije naučilo lajat na vrata [:smije] ) Sada povremeno ima hir popiškit se na element od kuhinje makar bio vani ne znam koliko i obavio sve [:vrti] [:boji] Probaj sfrkat novine pa kad to napravi malo ga tucnut po guzi, ponavaljam, ne jako! Ja sam svojeg jedno 2-3 puta tako... Informiraj se više o onim prahovima šta posipaš il isprejevi neki isto postoje pa kao onda piški na to mjesto di si to posipala, ali skupi su dosta tako da ih mi osbno nismo koristili [:jezik]
2015 01 16
Nažalost,ovo će se ponavljati još neko vrijeme. Psić od 3 mj je još uvijek premalen . Trebate samo biti dosljedni sa "kaznom". Moja je to činila do 4.-og mj.Ono,uredno je tražila van i sve obavljala, ali se znala zaigrati pa je tepih nastradao par puta. Nemoj samo dozvoliti da ga ukućani "šusnu" u odgojne svrhe.
2015 01 16
štene je štene.... nauči ukućane da imaju strpljenja jer ovo traje i do godine dana starosti psića....
2015 01 16
nemoj ga vikati nego cim se probudis trk s njim van, cim pojede, trk s njim van, cim se on probudi tj svaki put kad se probudi trk s njim van. kad vani obavi sta treba obavezno mu reci bravo i daj nagradu. objasni ukucanima da taj proces traje i da su i oni piskili pelenu i to puno duze nego ce tvoj pas i nitko ih nije zbog toga kaznjavao. sprejevi postoje ali ne djeluju na stence, to je prvenstveno za vece pse i mace koje mokracom obiljezavaju teritorij
2015 01 16
ne vjerujem da ce trajati do godine, moguce jos mjesec dana uz pravilan kontinuirani rad, moguce malo duze, mozda u se i kasnije omakne ali on je jos beba, ne radi to namjerno vec je to fizioloska potreba
2015 01 16
Čini mi se da se ne osjeća opušteno i ima potrebu cijelo vrijeme obilježavati teritorij. Možda radi ostalih ukućana. Pokušajte svi skupa poraditi na tome da se osjeća dobrodošlo. [:smijesi]
2015 01 16
Evo moj ima nepuna 3 mjeseca,retriver,i u 2 tjedna sam uspjela da ga naučim.Reći ćete neke da sam okrutna,ali ja sam ga uzela i dala mu da pomiriši to i novinom sam lupila pored njega,on bi pobjegao i naljutio se,ali u 3 tjedna muke,s tim da sam to uradila 4 puta.Znači,popiškio bi se svaki 2 dan... Evo već 5 dana sam zadovoljna ne piški gdje boravi,a i šetam ga svaki dan.Baš sam zadovoljna.A naučio je već da sjedne na naredbu i da da šapicu [:zaljubljen]
2015 01 16
Jučer sam ga vodila veterinarci i rekla je da je toliko pametan da će ići na fakultet. Treba samo strpljenja sa njima. [:zaljubljen]
2015 01 16
Ja sam takav problem sa svim psima koje sam do sada imala rjesavala (uspjesno) tako da sam ih izvodila odmah nakon svakog obroka (tri puta dnevno vani u kratku setnju). Tada bi sve obavili i nakon nekog vremena su shvatili da se "to " radi vani, a ne u kuci [:jezik] Pokusaj [:smijesi]
2015 01 16
I ja imam štene od 2 mj ,stvarno ga moram pohvaliti :) Kupili smo one pelene-prostirke i stavili mu na jedno mjesto ,uz to smo kupili i sprej koji je baš za namjenu da ga privuče na to mjesto i stvarno pali [:smijesi] pokušaj s tim kad ste unutra jer još je mali da regulira mokrenje
2015 01 16
problem je što mi radimo, pa rijetko kad se poklopi da ima neko s njim biti ujutro, i tako da kad se probudim ga pustim i on opet od u svoju sobicu koju sam uredila za njega, ali kad se razigra on naravno ostavlja nagazne ''mine'' i po sobi i po ostatku kuce...a nadam se da ce jedno nauciti gdje se piski...da i to sa novinama sam probala ali mi on naganja novine tj. misli da se igram s njim [:smije] [:kesi]
2015 01 16
ako je moguce uzmite tjedan godisnjeg i taj tjedan svaki dan radite s njim inace puno duze trajati prilagodba
2015 01 16