Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

tisak problemi s internet printanjem za slanje

morma otvoriti temu naime prioje nekoliko mi se dogodio problem jer sve transakcije od krpica šaljem uglavnom tiskom i to na način da isprintam doma obrazak i onda tako šaljem preglednije,jednostavnije i brže ali već jednom mi je nakon slanja paketa pisalo i dalje pošiljatelj treba predati paket na kiosk i tako se status nije promijenio sve do dolaska na odredišno mjesto očoto im nešto ne štima u sustavu sad mi se opet dogodilo isto prema dvjema korisnicama i već me pomalo ljuti jer ispadam da nisam poslala tako da ću nadalje preći na standardno slanje od tamo iako i za takvo postoji brdo pritužbi hoćemo li uskoro dobiti neku firmu koja radi svoj posao savršeno i stalo im je jako do svojih korisnika???? [:ljut]
2015 01 16
pa pitaj tetu na kiosku da ti da par tih papira pa ispunis doma
2015 01 16
daaaaa. takav problem je i kod mene ovih dana.... [:smijesi]
2015 01 16
mislim da mi je rečeno jednom da ne smiju davati te obrasce happygril sad bi mi trebalo biti lakše? [:kesi] [:smijesi]
2015 01 16
ocito svi imaju taj problem [:kesi] al ja kazem curama da pricekaju do sutra i do sad se nijedna nije bunila. ako svi znaju da im stranica bas ne radi, nebi se smjeli ljutit [:smijesi] bar se ja nebi ljutila [:smijesi]
2015 01 16
ja nemam tih problema..u zadnje vrijeme nisam ništa prodala i slala tiskom [:place]
2015 01 16
Mm1978 shvati kako ti lakse... hahaha.... ako shvacas..... meni paket vec dva dana stoji na tisku i nesmiju mi ga dati bez potvrde jer je jos uvijek njegov status da ga treba predati na tisak...jos nije ni u najavi...ne znam kad ce se stvar rijesiti ali ako se sutra hitno nesto ne promjeni zovem tisak da ih naribam i opustim se barem malo...
2015 01 16
I usput...obrazac mozes dobiti bez problema..osim ako tetke nisu tako blesave da ne daju...ja na svim kioscima u okrugu dobijem koliko trazim ..nekad i po 8...ispunim i vratim .... pa ne mogu ispunjavati na novinama a iza mene vagon ljudi... neka smisle neki stolic ili postolje pomicno da olaksaju stvar..ovako je pretesko... jedno mi nikad nije jasno..zasto se neki ljudi primaju posla kojega ne obavljaju... tisak bi bio posta..ali nikakk ne funkcionira...
2015 01 16
..mene samo zanima kaj uciniti sada kad mi paket vec dva dqnq stoji na tisku i ne mogu ga podici jer mi ga nedaju posto on u sistemu njihovom je**** uopce nije stigao na odrediste...
2015 01 16
vjerovatno je tako ali ja ne uzimam račun [:sramezljiv] imam mail pa kud bi sa svim tim papirićima ali izgleda da ću morati zadržati btw sve je stiglo i to me ćini happy [:smijesi]
2015 01 18
vjerovatno je tako ali ja ne uzimam račun [:sramezljiv] imam mail pa kud bi sa svim tim papirićima ali izgleda da ću morati zadržati btw sve je stiglo i to me ćini happy [:smijesi]
2015 01 18