Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Kako ga shvatiti ?????

Cure u ozbiljnim sam problemima, molim pomažite [:tuzan] Da li mislite da netko može 4 mjeseca glumiti ljubav? Naime , samo preko noći mi je jednom rekao kako me nikad nije volio, kako se nikad nije zaljubio,te kako je mislio da će sve sa vremenom biti bolje,no djela i riječi mu se ne poklapaju. Cijelo vrijeme me obasipao nježnostima, bio je jako pažljiv, upoznao me sa svim svojim prijateljima i sa obitelji, te je upoznao i moju obitelj i prijatelje...kraj priče znate...
2015 01 16
Bolje da ga ne pokušavaš shvatiti
2015 01 16
Zvuci kao moj bivsi [:smije] ....bjezi od toga...ima frajera puna kugla zemaljska....
2015 01 16
Nasao je drugu,ne brini sigurno ti je bolje bez takvog seronje
2015 01 16
normalna ljubavna priča. sve tako u početku završe, znaju oni biti bolji glumci nego mi :) a i ta 4mj su prekratka da su se stvorila prava ljubav il nešto više. u 4mj si zaljubljen ako si uopće.
2015 01 16
Mogu oni sve sto pozele samo ako imaju koristi.. skinut ce ti zvijezde s neba a bit ce s drugom iza tvojih ledja. Tako da.. ne viruj. Ni u rijeci ni u djela..
2015 01 16
Mislim da ti je bolje uopće ne razmišljati o njemu kao opciji više. Okreni stranicu. 4 mjeseca i nije neki predugi period, to je možda bila nekakva zaljubljenost ili zanesenost, svakako nešto puno površnije od ljubavi, u njegovu slučaju.
2015 01 16
Nije istina. Muški ponekad to kažu jer se svjesno ili nesvjesno boje vezivanja. Daj mu da se ispuše pa popričajte o tome.
2015 01 16
Budi sretna jer je poprilično brzo pokazao tko je,zahvali Bogu jer Nisi više s njim,i u uživaj dalje polako u životu...pravovremeno čeka...
2015 01 16
ispravak kraja-Pravi te čeka
2015 01 16
Slažem se s Kaktusicom. [:smijesi]
2015 01 16
ne mozes shvatiti bolesne umove, moze bit 100 razloga zasto on to kaze.. ima takvih debila recimo meni se dogodila prometna nezgoda i jesam imala posljedice, ali ne recimo paralizu i slicno i jedan decko kad sam ga nazvala nakon prometne da mu to kazem nije mi se vise javljao neko vrijeme iako me upoznao i sa frendovima i majkom.. ono wtf man!? i nakon sto je shvatio da nisam TOLIKO povrijedjena da bi on mozda morao gurat kolica je opet htio bit sa mnom.. [:frustriran] imas svakakvih debila i ja bi na tvom mjestu skakala od srece sta je nakon 4. mj.. nes ti! 120 dana.. sta je to prema cijelom zivotu [:poljubac]
2015 01 16
Samo ne mogu shvatiti koja budala bi me upoznala sa svojima dva tjedna prije prekida, čemu sve to ? [:vrti]
2015 01 16
Najbolje se uopce ne truditi i shvacati ih [:smije] uzalud se trudimo [:hihot]
2015 01 16
Muskarci su skroz cudna vrsta. Nikad ih necu razumit po nekim pitanjima. Nikad. Bolje se ni ne trudit..
2015 01 16
1 2