Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Kako ga shvatiti ?????

ima stvarno bisera dodjem ja kod jednog odveo me kod bake i djeda i baka kaze oooo je li to ana iz dubrovnika, a on kaze haha ne to je ivana iz splita,.. rekoh ja what??? ovaj dovodi zene baki i djedu.. naravno ni to nije potrajalo.. @SamoDalmatinka: true dat!!! [:zaljubljen]
2015 01 16
Naprotiv, mama je tu najmanji problem [:vrti]
2015 01 16
hahaahahaahahahahahahaahahahahahahaha baki i didiiiiii pa hahahaahahahahahahahahaha. eto vidiš ikevric4, ništ se ti ne čudi i ne pokušavaj shvatiti...
2015 01 16
Joj, to su ti muškarci, neshvaćene osobe.. A gle, 4 mj nije puno tako da je to samo zaljubljenost sa tvoje strane, a bjemu je očito svejedno. I bolje da je tako nego se siliti.
2015 01 17
Ja sam sa svojim 6 god i danas mi je bez ikakvog povoda donjeo naušnice od bijelog zlata i roznog kamenja. Samo postoji problem: Niti volim rozo niti imam probušene uši [:smije] [:smije] ali to njega nije briga, bitno da on nešto kupi.. Malo serucka ovako, malo voli muljati iako ga ja prekinem i kažem da laže da ne želim to slušati, ali eto, 6god smo zajedno, 5 živimo zajedno i dobro nam je. Svi imamo neke svoje fore, ja sam recimo često živčana [:smije] [:hihot] , on meni laže i to je ljubav. A oko ovog tvog ne bi se ni potrudila, ima ih draga još jako puno na svijet, samo za tebe jedan manje..
2015 01 17
Ma tko zna kakav se njemu preokret dogodio u glavi... ako ste samo 4 mjeseca skupa, praktički nije bilo ni prilike da te ''voli'', tako da se na takvu izjavu ne bi ni vrijeđala jer je u biti i istinita. To što te upoznao s bližnjima, znak je da je on iz nekog razloga ''požurivao'' stvar. Ipak, očito se dogodilo: 1. Našao drugu 2. Prestrašio se vezivanja Treba, ako je moguće samo sjesti s njim i porazgovarati o tome da znaš koja je od opcija. Druga se još da spasiti, a prvu ćeš teško od njega izvući..tu moraš malo upotrijebiti našu žensku intuitivnost i procijeniti. Ako imalo sumnjaš, bježi glavom bez obzira. Čovjek koji na početku nešto mulja sa drugima, takav ostaje i dalje i prema tome, nije vrijedan truda. Ako se uplašio vezivanja, uvijek možete usporiti, dogovoriti se da malo smanjite požurivanje, povećate strasti. Možda ga to vrati na ''vaš put''. Sretno! [:poljubac]
2015 01 17
našao je drugu. glavu gore i idi dalje, ima još muškaraca [:smijesi]
2015 01 17
ma nije stvar u drugoj, to me uvjerava i njegova prijateljica koja mi je sama rekla da ga ni ona ne prepoznaje, da je i nju razočara.... najgore od svega što me povridilo je to da mi nije mogao to reći u lice nego sve preko poruka, kao da se boji nečega. i onda se on pravi uvriđen par dana, jedva pristao da pričamo uživo, ali nažalost tu mogućnost ću imati tek za 15 dana [:vrti]
2015 01 17
Dajana, ja isto smatram da se prestrašio vezivanja, jer se žalio da mu je mama stalno vršila pritisak oko mene, stalno ga ispitivala o meni, vidila sam da mu to malo smeta... i sam me uvjerava da druga nije u pitanju,nije takav tip baš...ali eto, nakon svega moram i u to sumnjati... [:tuzan]
2015 01 17
Onda draga moja, njega pod ruku i ako ti je stalo, daj sve od sebe da se taj odnos i prisnost opet izgradi. Nemoj ništa forsirati. Mi često sumnjamo u druge, a puno puta te druge su skroz nebitne ili ne postoje. Ako ti je stalo do njega, bit ćeš spremna na sve, pa taman i vezu ponovno obnavljali od prijateljske osnove. Kažem ti to iz vlastitog iskustva, bila sam u sličnim situacijama, srećom kao mlađa. Također i u situaciji s porukama. [:smije] Viđala sam bivšeg, nedugo nakon prekida, s kojim se preko poruka i prekinulo (tj. on je isto napravio na opće čuđenje) i nikad mu poslije nisam nabijala na nos takav način prekida (doduše, sada me taj čovjek ni najmanje ne zanima), ali imali smo druženja, ispočetka prijateljska i bez pritiska. Poslije se mic po mic ta veza i nastavila. Danas smo u dvije različite države, ali nikada se nisam pokajala što sam se tada potrudila (iako je sad već debelo bivši) jer sam s tim dečkom u to doba imala sve što mi je bilo potrebno i nisam htjela odustati pod nikoju cijenu. Veza je krenula u nešto sasvim novo i ljepše i da ja nisam imala mušica koje imama i dan danas i da ga nisam podcjenjivala u smislu da on za svoje godine može puno više, tko zna gdje bi bili danas..
2015 01 17
a sad ionako nemam što, nego čekat taj razgovor, prijateljima je samo rekao da smo prekinuli i ogradio se od svih, čak mislim da izbjegava i druženja s njima...ko će mu znati... i oni se čude odakle nagla promjena Hvala puno Dajana na savjetima [:poljubac]
2015 01 17
Ma možda on ima neke svoje unutarnje probleme, neovisno o tebi. Pa recimo i ja sam se masu puta znala bezobrazno povući iz svega, skroz neopravdano, jer su moji problemi bili nešto sasvim stoto, što i nije imalo veze s osobom s kojom sam bila, ali mi je ista neopravdano smetala i bila bih čak odvratna i odbojna prema najbližima. Srećm, nije me isto dugo držalo, jer sam tip osobe koji vrlo brzo progovori. Ako je imalo zatvoreniji tip, trebat će mu vremena. Samo bez forsiranja i optuživanja i visokih tonova. Ja se toplo nadam da su to samo privremena faza. Sve je moguće, zato popričajte, pa makar i nekom zaobilaznom temom da dođete do problema. [:smijesi]
2015 01 17
morat ćemo jer nemogu se tek tako pomiriti da je sve ove mjesece glumio tako savršeno i obasipao me nježnostima i silnom pažnjom samo jer sam mu samo draga.. tko bi to radio [:vrti] a uvijek je on bio taj koji je za više pokazivanja nježnosti u javnosti nego ja... riječi i djela mu nemaju veze jedno s drugime... ali sad se moram strpiti do tog razgovora pa dat sve od sebe...nemam što drugo..puno strpljenja [:smijesi]
2015 01 17
1 2