Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Kozmo i 30% akcija

Curke, kako funkcioniraju ove akcije na dječje stvari koje povremeno imaju? Dakle dodem danas oko 10 u Kozmo i već nema pola pelena, dođem u drugi, uspijem naći jedan paket velicine koja mi treba... a tek je danas krenula akcija... da li će za sutra dobiti nove količine, ako znate iz iskustva, da nejdem dzabe? I dali je isto u Konzumu ili iskljucivo Kozmo?? [:zaljubljen]
2015 01 17
ja sam isla kad su imali akciju na boje za kosu i njihova akcija me dosla ko redovna cijena u konzumu [:frustriran]
2015 01 17
A zna se desiti, no ovo u Kozmu je stvarno akcija naspram redovnih cijena tamo i u Konzumu, obično su usklađene... al bed je što brzo prodaju, sutra neće imati šta... pa me zanima jel dobivaju nove količine ili ?
2015 01 17
iskljucivo kozmo. i trebali bi sutra opet imat pune police. ja sam bila danas. posto sam znala da necu stic kasnije, bila sam tamo u 8 i 15 i nije bas bilo pelena, pogotovo pampers. dok sam ja pokupovala sve ostalo, tete su nekoliko puta isle u skladiste po nove pelene, ali i to je nestajalo kao da je besplatno. svi su uzimali po 5 komada, neki su cak dosli s mamom/muzem/frendicom da mogu kupit sto vise (limit im je 5 komada) [:smije] shvacam da je 30% super popust, al skoro svaki mjesec imaju tu akciju [:smijesi]
2015 01 17
da da, svaki mjesec idem redovno, dobijem mail dan prije pa se pripremim.. :) al danas su stvarno brzo otišle, i rekle su mi zenskice u ducanu da ne dobivaju, da je to to... sto mi je cudno... idem ja i sutra onda al rano :)
2015 01 17
Ja isto išla i ništa od pelena... [:place] Svašta, mislim ko da su imali nekoliko paketa i to je to..ne kužim
2015 01 18
Da,da dobivaju nove kolicine i trebas pitat prodavacicu koji dan kod nas je cetvrtkom a kad su akcije svaki drugi dan [:smijesi]
2015 01 18
obicno su akcije srijedom, ovo je vikend akcija... a vec u sub ujutro je vecina rasprodana... pa me to mucilo, dal da idem uopce sutra ili da se ne trudim :)
2015 01 18
imate baby dane u bipi, prvi tjedan svaki mj cini mi se do cetvrtka, -25% na sve za djecu s tim da ne ide na ono sto im je vec snozeno a to najcesce bude pampers. ja sam malome uzimala bas bipine pelene, i bez akcije su mi bile najpovoljnije a skroz su ok - ko dm-ove su
2015 01 18
a za punjenje polica, ovisi koliko imaju na skladistu jer sigurno robu ne dobijaju nedjeljom
2015 01 18
Ja bila jucer u 9 nasla sam sve sto sam trazila ali sve skoro po zadnji komad, znaci sat vremena od otvaranja, i bas je prodavacica kom.kako vise nemaju cokolina i da nece dobivat jer je vikend [:vrti] , znacinda sam dosla u 10 nebi vjer.nista nasla,mislim ako vec daju akciju onda bi se trebali i opskrbiti barem onim sto se najvise prodaje, pelene, lina itd.
2015 01 18