Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Omjer cijene i kvalitete

Kao sto svi znamo, otvara se MAC ducan ovih dana u Zagrebu [:sramezljiv] Nisam nikad kupovala narocito skupu kozmetiku i nekako mi to nema smisla ali svi tako dizu u nebesa taj MAC da dolazim u napast [:sramezljiv] Jako mi se svidaju nijanse ruzeva i zanima me vridi li dati tih 150 kn ili koliko vec kostaju ti ruzevi ? Zar se stvarno ne mogu naci jednako kvalitetni a da su jeftiniji,? Takoder za ostale prozvode,jesu li vridni izdvajanja toliko novaca i kakav je omjer cijene i kvalitete? [:smijesi]
2015 01 19
Mislim da je prije vredila engleska poslovica : "Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari". Danas više nisam sigurna u to. Sve više loše kvalitete bez obzira na cijenu...
2015 01 19
Iskreno bojim se da će kod nas koštati i više od 150 kn, ja imam ruz i zadovoljna sam s njim dosta je kvalitetan i dugotrajan , no mislim da se i može naći jeftinijih ruževa, a da su također dobri , za onoga tko ne može izdvajati velike svote novca na kozmetiku [:smijesi]
2015 01 19
daj bjezi davat toliko para za sminku.. a ziviš u hr
2015 01 19
Po meni novce vrijedi uložiti jedino u kvalitetnu podlogu jer je to osnova dobrog make up-a, maskara, korektor i rumenilo također trebaju biti kvalitetni a za ove dekorativne elemente tipa ruževi, sjenila, sjajila, lakovi za nokte i sl. mislim da ne vrijedi trošiti toliko puno... mogu se naći više nego solidni proizvodi po puno nižim cijenama.
2015 01 19
Od macove sminke se svakako isplati kupiti puder, rumenilo, ruz i sjenila. Postojani, pigmentirani, meni pasu na mojoj zahtjevnoj kozi. Maskare i olovke za oci me npr nisu uopce odusevile, ali ruzevi su odlicni - dugo drze, ne isusuju i jos k tome prefino mirise :)
2015 01 19
HoneyR -slazem se ! U ostalo ulagati kad se obogatimo [:kesi]
2015 01 19
Ja sad koristim wet n wild ruževe i sjenila, super su mi a jako su jeftini. Ovo 'sveto trojstvo' - puder, maskara i rumenilo biram skuplje i kvalitetnije, a kad se obogatim samo nebo će mi bit granica [:smijesi]
2015 01 19
Evo sad kad gledam , na krpicama se moze naci jeftinije [:hihot]
2015 01 19
Ovisno što očekuješ od make up-a i koliko ti je bitan. Volim MAC ruževe, rumenila i tekući puder (studio fix fluid). Ruževi su odlični iako imaju neke koji su toliko suhi da se ne mogu koristit. Najbolje bi ti bilo da proguglaš o nijansama koje te zanimaju i vidiš da li se cure žale na teksturu i isušivanje. Na Krpicama većina MAC proizvoda je fejk tak da opet nećeš dobit pravu sliku jel vrijede toliko para.
2015 01 19
Ima kupiti i fejk i originale. Naravno vise je fejkova :) Kupit cu si jedan ruz pa cu se sama uvjeriti vrijedi li [:smijesi]
2015 01 19
Ja se držim poslovice 'Nisam toliko bogata da kupujem jeftino' kad se radi o ruževima. Kupim jedan Macov, traje mi godinu dana, savršen je u svakom pogledu i košta 150 kuna. Ili kupim jedan od 40, po preporuci - jer je, citiram 'stvarno dobar za tu lovu', koji mi ništa ne valja, pa moram kupiti drugi, za 50-60, koji mi opet ne valja, pa kupim još jedan, za 90, koji mi nije baš dobar....ali, već sam potrošila, 190, ljuta sam na sebe i sve koji su mi preporučivali, a nemam više love da si kupim Macov [:pospan]
2015 01 20
Složila bi se s gitadevi. Recimo Essence ruževi koji su dosta hvaljeni su po meni totalni šit, kaj mi vrijedi ruž koji više nemam na usnama dok izađem iz stana, a da nisam ništa posebno radila. Uostalom, MAC nije HE brand već običan drogerijski brand samo kaj su u Europi cijene dosta veće nego u Americi. Po jednom proizvodu (ako ti neće biti pogođen) nećeš moći ocijenit, npr. All fired up je predivan ruž, posebna boja koju nisam uspjela naći kod nekog drugog branda, al je toliko suh i jako se zgruda na usnama da mi je nemoguće ga nosit dok je npr. Lady Danger (isto mat) toliko predivno maziv, postojan i uopće nemam problema s njim, uredno preživi cigarete, pijenje i klopu. Nešto jeftiniji, a bolji ruževi su L`oreal Pure red pa eto ako nađete nijansu za sebe stvarno vrijede i više od tih cca 100 kn.
2015 01 20
Uzet cu si MAC russian red pa cemo viditi [:smijesi]
2015 01 20
javi utiske [:smijesi] !
2015 01 20
1 2