Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

E kad te nece onda te bas nece

Evo tata mi je bolestan, ima u mokraći onu zločestu bakteriju, ešeriju koli(lijeci ju antibioticima), isao je na sve dodatne pretrage jos, pa su mu otkrili na ultrazvuku nesto na jetri, ko za vraga ga uhvati i išijas. smršavio je 13 kila u mjesec dana, grozno izgleda, nista ne jede, jako je zivcan, pusi ko lud. Uzas mi ga je gledat, sva sreca primili su ga u bolnicu, tj.internista ga je primio, sada ce dodatno obaviti sve pretrage. samo da mi tata bude dobro, tesko nam je :( [:place] jedini je muški u kući i sad je stalno živčan a nikada nije bio prije [:place] I evo danas nam javljaju iz Srbije da je umrla bakina sestra [:place] moramo tamo ici, ali mojoj baki je istekla putovnica, pa jel zna netko da li se moze ici sa osobnom? i meni su danas ustanovili šum na srcu, mama ima kolesterol visok. kao da je neki urok nad nama :(
2015 01 19
Može se u Srbiju sa osobnom, drži se, glavu gore, poslije kiše dolazi sunce [:smijesi]
2015 01 19
baš mi je žao! [:tuzan] Može se preko grane sa osobnom naravo, ali provjerite da i ona nije istekla! Nadam se da će se sve dobro završiti ! Drži se!
2015 01 19
joj znam kako ti je u jednu ruku.. meni did bolestan,sve otkazalo samo se ceka dan [:tuzan] ti se drzi i nedaj se,jaka si ti! [:poljubac]
2015 01 19
Evo jedan podatak,kazu da je danas najdepresivniji dan u godini!Drz' se!
2015 01 19
Mozes u Srbiju sa osobnom samo neznam dal mora biti izdana nakon 2003. Digni glavu, ne daj se.. [:sramezljiv]
2015 01 19
Čak i kad je sve crno kao što ti se sada čini, nastoj zadržati pozitivan stav. Nikad ne kloni duhom...ni kad je najteže......poslije kiše dolazi sunce. Nema nikakvih uroka za one koji žive u vjeri. Uzdaj se u Gospodina jer on će ti pokazati put. Želim ti da uspješno prebrodiš sve nedaće i sve prepreke koje su stavljene pred tebe. Sretno [:smijesi]
2015 01 19
Nista od toga nije po zivot opasno ako se drzi pod kontrolom. Moja sestra ima sum na srcu, normalno zivi, nedavno je i rodila. Kolesterol se lako dovede u normalu, e.coli je zeznuta jer se cesto vraca, cak je kod djecice cesta u zadnje vrijeme, moj trogodisnjak je prebolio i nadamo se da se ne vraca. Sve je to stres, znam, al ne daj mu da te pobjedi, ne daj tati da se preda, ne zelim zvucati zlocesto ali stvarno ima puno gorih stvari koje nazalost nece proci.. drzi se, glavu gore, bori se :-*
2015 01 19
ja sam inace jos dijabeticar :/ ma nije tako strano znam, ali ipak mi tatu tesko gledati kada se tako pati s tim bolovima, ne spava, ne jede. nadamo se da nije nista gore. hvala vam cure na podršci, puno mi to znači
2015 01 19
Moze se s osobnom ici. Drzi se [:kesi] Znam kako ti je nama su isto javili da je djed umro,a mi sve poceli pripremat za njegov rodendan [:place] [:place] i odmah ujutro morali otic drugi grad i otic u drugu kucu i sve pripremat i na kraju svecenik nemoze ga sahranit do srijede,ima previse sahrana. [:vrti]
2015 01 19
drži se [:smijesi]
2015 01 20
moze ic u biljnu ljekarnu i zatrazit caj protiv eserihije (znaju oni koji) jer ti antibiotici slabo djeluju a sa cajem ce ju samo izbacit van, tako ju moja frendica rijesila to kad te krene onda sve ide naopako [:tuzan]
2015 01 20
drzi se!! [:tuzan]
2015 01 20
Nikad ne znas sta te sutra ceka. Zao mi je i slusati ovo. Drzite se i ti i tvoja obitelj [:poljubac]
2015 01 20
ta glupa bakterija me je mučila par godina...onda mi je neka baka u čekaonici dok sam išla po 500 puta predat urinokulturu rekla da pijem samo čaj od lista lovora domaćeg svaki dan... Nakon 2 mjeseca ta prokleta bakterija je nestala , sad odem samo nekad nekad na pretrage da vidim da se nije vratila... preko može samo ne uz onu prastaru osobnu drži se i sretno [:smijesi]
2015 01 20
1 2