Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Cure iz Slavonskog Broda

Pitanje za vas... Ima li neki slobodni ginekolog (da prima pacijente)?
2015 01 20
tim bez nositelja..
2015 01 20
Poliklinika Ćosić(plaća HZZO)
2015 01 20
Pokusaj kod grgurevica :)
2015 01 20
Sigurnije ti je na Plavom polju, tamo radi Tim i uvijek primaju pacijentice, možeš si i izabrati ginekologa pa onda uvijek pitati kada baš on radi. pozz
2015 01 20
Od kada je to aktualno da u poliklinici Čosić plaća HZZO? [:kesi]
2015 01 20
Što se tiće Plavoga polja moj je savjet izbjegnite Dr. Šperandu pošto je grub i nakon pregleda kod njega jedva dođem pješke doma koliko je pažljiv i osjetljiv, a da ne govorim da ništa ne kaže u čemu je problem. Moje loše iskustvo. [:tuzan]
2015 01 20
Unazad možda mjesec dana se možete upisati kod dr Ćosić po novom-preko HZZO-a. Provjerena informacija.
2015 01 20
Joj hvala puno, probat ću onda kod Ćosić, ako ne uspijem tamo onda ću tim bez nositelja... Inače sam u Požegi, moj ginekolog radi kad mu se prdne i moram se na preglede naručivati mjesec dana ranije... Ima zamjenu i jednom sam bila dok je bio taj na zamjeni i grozno mi je bilo... em je bio nježan kao traktor, em nije ništa govorio što mi je i da li mi uopće nešto je i uz to mi je još držao bukvicu jer sam ja pacijent od drugog ginekologa (a on ga mijenja)... Strašno strašno, sa tim ginekollozima samo problemi uffff
2015 01 21