Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zasto ne ostavljate povratne informacije?

meni samo jedna prodavačica je dužna povratnu ja njoj jesam ona meni ne i lijepo sam ju molila ali nije ništa ostavila
2015 01 20
ja ostavm ali ako mi se ne uzvrati, obrisem je. ako neces ti meni, necu ni ja tebi. ako cura od mene sto kupi, ja joj odmah ostavim povratnu, ne cekam da ona primi robu dok ja moram molit da mi se ostavi
2015 01 20
oooo da ima toga još je podsjetiš i ništa... onda je drugi put zamoliš i ništa.... a u inbox sve super napiše.... i zadovoljna suradnjom... i sve super... al povratnu ne napišu... [:smije] baš mi je to bezveze.... teško napisati dvije riječi................................. [:hihot]
2015 01 20
mislim da su povratne bitne pogotovo novim korisnicama jer mnoge korisnice smatraju ako nema povratnu muljaš ili sl..tak da svaka ta povratna bila ona negativna, pozitivna ili neutralna je bitna. nekim korisnicama će pospješit prodaju, neke će raskrinkati i sl. ja sam svojim ljudima ostavila kao i oni meni, svaku sam zamolila na lijep način da mi ju ostavi baš zbog toga što sam nova i nisam imala pojma da neke to prakticiraju i bez da ih se pita!! ali evo hvala svim mojim curkama na ugodnoj suradnji!!! [:sramezljiv]
2015 01 20
i meni hrpa njih ne ostavlja povratnu ,valjda im se neda hahaha bitno da svi gledaju povratne [:smijesi] [:smije]
2015 01 20
zato i nema prodaje [:hihot]
2015 01 20
meni je samo pola kupaca ostavilo povratnu [:ljut] a nešt ti kompliciranosti ostavit povratnu, a satima se jaši po forumu i tražilici [:jezik] a ne možeš napisati komentar od pet riječi....i onda kad vidim da se cure prijete da neće kupit od nekoga bez komentara hahahahahah ma hjooj, eto...ode mi opet tlak pod nebo [:znoji] [:ljut]
2015 01 20
Treba ostaviti povratnu nakon suradnje, da se vidi stvarno stanje... Jedino ako adminka obriše negativnu curi kojoj sam ju ostavila nakon što ja curi vratim pokidanu torbu o svom trošku, ona će opet nekome poslati tu torbu i još nekoga razočarati.... Kako se boriti protiv toga?
2015 01 20
Ja uvijek ostavim, nije mi bitno hoću li ja dobiti nazad. Čak sam par puta primjetila da visok broj povratnih ne znači zanimljivog prodavača jer ne bi ništa zanimljivo našla kod njih. Tipa prodaju 20 prstena po 5 kn, a to je recimo jedna haljina od 100 kn. Tako da netko možda ima manje povratnih ali zanimljiviju ponudu. Bitnije mi je dobiti i poslati poruku kad paket stigne.
2015 01 20
grozno mi je to kad moram moliti za povratnu, imam ih malo pa bi htjela nakupiti.. nedavno sam imala situaciju da sam poslala uz kupnju 2 artikla još jedan gratis skroz očuvan kao nov, i još hrpu poklončića tipa uzoraka od kozmetike, cura ni hvala nije napisala, i još sam molila povratnu.. to je toliko ružno da nemam riječi
2015 01 20
Imam ih i ja koje su mi ostale duzne povratnu. A sta ces, to je stvar kulture. Najradije bi izbrisala one sta sam ja njima ostavila [:smije]
2015 01 20
Slažem se, to je bezobrazno, nekulturno i, prije svega, nezahvalno. Povratne i jesu nešto što čini ovu stranicu specifičnom i zbilja olakšavaju kupnju/prodaju/zamjenu jer su na neki način garancija odnosno upozorenje. Mislim da su, stoga i djelo kulture i zahvalnosti na ovim krpicama. A ne bi trebalo biti problem ostaviti ju, bila pozitivna ili negativna jer, kako su tebi olakšale tuđe ostavljene povratne, tako će i drugima tvoje. Ko se slaže nek' digne ruku! [:hihot] [:hihot]
2015 01 20
Odustala sam od zahtjevanja povratne...sve super,stiglo,hvla na poklonu...u poruci...a povratne nigdje!! Da takvi su ljudi! [:tuzan]
2015 01 20
stvarno mi nije jasno da je nekome teško par riječi napisati [:tuzan]
2015 01 20
Osobno sam jako neugodno iznenađena komunikacijom sa korisnicama na Krpicama. Meni stalno dolaze upiti o zamjenama iako sam navela da jesam za iste ali za nešto iz mojih omiljenih. Svakoj curi koja mi je punudila zamjenu, odem u dućan i vidim ima li što za mene. Ako nema, uljudno odgovorim i još se zahvalim što mi je ponudila zamjenu. Meni je to ljudski i normalo isto kao i ostaviti povratnu. Onima kojima nije, njihova sramota odnosno odraz kulture. S takvima sigurno ne bih poslovala više jer imam svoje principe :) [:smijesi]
2015 01 20