Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zasto ne ostavljate povratne informacije?

Povratne ne žicam više, ostavljam uvijek kad je paket predan primatelju bilo da sam kupac ili prodavač! U početku nisam kužila toliko bit povratnih,sad kužim ali mislim da i manji broj iskrenih vrijedi jednako kao i 200 pa i više a opet nema garancije! [:smijesi] Srećom zasad nisam morala ostavljat negativnu i nadam se da ni neću.. [:zaljubljen]
2015 01 20
ja sam se priključila prije 12 dana,kod prve prodaje kupac mi je preplatio vestu,a da nije ni skužio,javila sam da je preplaćeno i višak novca poslala s paketom,javljeno mi je da je stiglo i da je super,napisala sam povratnu,ali ja je nisam dobila,ako su one mjerilo kod kupnje ja ništa ni neću prodati jer imam samo dvije od pet koliko je trebalo biti,ispada da su pošten i bedak braća
2015 01 21
Ja iz pocetka nisam ostavljala povratne, dok nisam shvatila kako sve funkcionira. Onda bi cekala da dobijem tu povratnu nakon suradnje i ako je druga osoba ne bi upisala, onda ne bi ni ja. Sad shvacam vaznost povratnih (iako ni one vise nisu garancija) pa ostavljam nakon svake suradnje povratnu bez obzira hoce li meni bit ostavljena.
2015 01 21
Povratne puno pomažu, kada ste fair i korektni normalno je očekivati pozitivan feedback. Ja sam jednom poklonila na krpicama i cura nikakvu povratnu nije ostavila. Možda ne razumije svatko značenje povratnih [:sramezljiv]
2015 01 28
1 2 3