Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Podbuhle oči?

E ovako, imam već duže vrijeme problema s tzv "podbuhlim očima" (ako se tako kaže), tj. sa vrećicama ispod očiju. Ne znam da li su to podočnjaci ili šta već, ali treba mi neko rješenje kao npr. krema. Ne starim (mlada sam) i ne šminkam se baš, pa mi ne treba korektor i sl. Pa me zanima ako netko ima takav problem ili RJEŠENJE, recite, pls. [:ljut] [:kesi]
2015 01 20
iskreno mislim da nema kreme koja ti pomaže tome, meni bar nijedna nije pomogla
2015 01 20
Malo više sna možda?! [:zaljubljen] i jaaaako puno vode navodno treba piti da se riješiš podočnjaka. [:smijesi]
2015 01 20
to sam i ja čula da puno vode treba piti što ti je dobro za više stvari :) Ja sam si bila za nekih 18kn u dm-u kupila masku za spavanje od ebelina koja ti ima gel dodatak koji držiš cirka 20min u frižideru pa sve na glavu, meni to pomaže [:smijesi]
2015 01 20
Da nemaš možda problem s bubrezima? Kad bubrezi ne funkcioniraju pravilno javljaju se podočnjaci i podbuhlost na tom području zbog viška toksina u tijelu.
2015 01 20
moja prva asocijacija ( mogu se i šalit) :) -alkohol i bubrezi ;) :)
2015 01 20
Ujutro čim se umiješa hladnom vodom uzmite kockicu leda i na brzinu predji po cijelom licu super nešto. Eto ja tim trikom iz [:zaljubljen] gledam 12 minuta mlađe nego što jesam
2015 01 20
Kozmetičke maramice umočiš u kavu, naneseš na podočnjake. Navodno kofein pomaže.
2015 01 20
to se meni zna dogoditi kad se prespavam (vikendom) ili kad stavim krivu kremu oko ociju. sad sam na ziaja od kozjeg mlijeka i nema krafni oko ociju, dok sam stavljala nikel serum ujutro bi se probudila izoblicena
2015 01 20
spavanje na trbuhu pridonosi vrećicama ispod očiju ujutro, spavanje na leđima ne
2015 01 21